Έξαλλη η Κατερίνα Καινούργιου με τον Νεκτάριο Σφυράκη – «Το πήγε πολύ ρατσιστικά»

20:27 - 30/01/2020

Χαμός έγινε στην εκπομπή “Ευτυχείτε” με την Κατερίνα Καινούργιου να γίνεται έξαλλη με τη συνέντευξη που έδωσε ο Νεκτάριος Σφυράκης. […] The post Έξαλλη η Κατερίνα Καινούργιου με τον Νεκτάριο Σφυράκη – «Το πήγε πολύ ρατσιστικά» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Εκνευρισμένη η Κατερίνα Καινούργιου με τον Νεκτάριο Σφυράκη: «Το πήγε πολύ ρατσιστικά»

Ο τραγουδιστής είπε πως στέλνει τα παιδιά του σε ιδιωτικό σχολείο «για να τα προφυλάξει απ’ τους αλλοδαπούς»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Έξαλλη η Κατερίνα Καινούργιου με τον Νεκτάριο Σφυράκη – "Το πήγε πολύ ρατσιστικά" (VIDEO)

Έξαλλη έγινε η Κατερίνα Καινούργιου, σήμερα στην εκπομπή της,  με αφορμή τις δηλώσεις του Νεκτάριου Σφυράκη. Ο γνωστός τραγουδιστής είπε σε συνέντευξή του στην εκπομπή "Ευτυχείτε", πως πηγαίνει τα παιδιά του σε ιδιωτικό εκπαιδευτήριο και όχι στο δημόσιο σχολείο της περιοχής του, καθώς όπως τόνισε υπάρχει πλειονότητα αλλοδαπού στοιχείου. "Πάντα όταν φιλοξενούμε έναν άνθρωπο στην εκπομπή, τον ευχαριστώ για τη συνέντευξη που μας έδωσε και τον έχουμε φιλοξενήσει και στο παρελθόν. Διαφωνώ κάθετα με αυτά που είπε, με θλίβουν αυτά που είπε. Και σε σημείο που δεν ξέρω αν έπρεπε να το παίξουμε. Αλλά καλά κάναμε και το παίξαμε γιατί δυστυχώς υπάρχουν άνθρωποι στη σημερινή κοινωνία που έχουν αυτές τι

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»