Πίτσα Παπαδοπούλου: «Σκοτώθηκε ο μικρός μου αδερφός, τον πάτησε το τραμ»

00:28 - 19/03/2023

Η Πίτσα Παπαδοπούλου φιλοξενήθηκε απόψε στο Σπίτι με το Mega και χάρισε μαγικές μουσικές στιγμές με τις επιτυχίες της. Σε […] The post Πίτσα Παπαδοπούλου: «Σκοτώθηκε ο μικρός μου αδερφός, τον πάτησε το τραμ» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Ο αδερφός μου ο μικρός σκοτώθηκε, τον πάτησε το τραμ σε ηλικία 8 χρονών»

Η γνωστή ερμηνεύτρια έκανε αποκαλύψεις για τα παιδικά της χρόνια

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Σκοτώθηκε ο μικρός μου αδερφός, τον πάτησε το τραμ»

Εξομολόγηση από καρδιάς από την τραγουδίστρια

Διαβάστε το στο in.gr

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Ο μικρός μου αδερφός σκοτώθηκε. Τον πάτησε το τραμ»

Η Πίτσα Παπαδοπούλου ερμήνευσε μεγάλες της επιτυχίες και μίλησε από καρδιάς για την παιδική της ζωή στη Θεσσαλονίκη και τον…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

«Σκοτώθηκε ο μικρός μου αδερφός, τον πάτησε το τραμ» – Συγκλονίζει η Πίτσα Παπαδοπούλου

Την μεγάλη ερμηνεύτρια του λαϊκού τραγουδιού, Πίτσα Παπαδοπούλου, υποδέχτηκε το «Σπίτι με το MEGA» το βράδυ του Σαββάτου (18/3). Η τραγουδίστρια που έχει σφραγίσει με τη μοναδική φωνή της επιτυχίες – σταθμούς στην ελληνική δισκογραφία, χάρισε μαγικές στιγμές στους τηλεθεατές. Στενοί φίλοι και συνεργάτες της βρέθηκαν δίπλα της και μοιράστηκαν άγνωστες πτυχές της πολύχρονης καριέρας […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Συγκλόνισε η Πίτσα Παπαδοπούλου: «Ο αδερφός μου σκοτώθηκε, τον πάτησε το τραμ»

ΗΠίτσα Παπαδοπούλου φιλοξενήθηκε το βράδυ του Σαββάτου (18/3) στο «Σπίτι με το Mega» και χάρισε μαγικές μουσικές στιγμές με τις επιτυχίες της. Σε μία εξομολόγηση καρδιάς μίλησε στην Ρούλα Κορομηλά για τα πρώτα χρόνια της ζωής της στην Θεσσαλονίκη και την απώλεια του αδερφού της σε μικρή ηλικία. «Γεννήθηκα στην Θεσσαλονίκη κι είμαστε από πρόσφυγες …

Διαβάστε το στο agriniopress.gr

Πίτσα Παπαδοπούλου: "Σκοτώθηκε ο μικρός μου αδερφός, τον πάτησε το τραμ"

"Η μαμά μου δούλευε σε καπνεργοστάσιο και μας μεγάλωσε μόνη της"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»