Πέτρος Λαγούτης – Μάρθα Λαμπίρη Φεντόρουφ: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους

08:28 - 19/03/2023

Η σχέση του Πέτρου Λαγούτη με τη συμπρωταγωνίστριά του στη σειρά “Παγιδευμένοι”, Μάρθα Λαμπίρη Φεντόρουφ, που To άρθρο Πέτρος Λαγούτης – Μάρθα Λαμπίρη Φεντόρουφ: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Πέτρος Λαγούτης και η Μάρθα Λαμπίρη Φεντόρουφ έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους

Η σχέση του Πέτρου Λαγούτη με τη συμπρωταγωνίστριά του στη σειρά “Παγιδευμένοι”, Μάρθα Λαμπίρη Φεντόρουφ, που ξεκίνησε έξι μήνες πριν, φαίνεται πως πηγαίνει από το καλό στο καλύτερο. Οι δυο ηθοποιοί γνωρίστηκαν στα γυρίσματα της σειράς του ΑΝΤ1 και πολύ γρήγορα αναπτύχθηκε ανάμεσά τους μια ιδιαίτερη χημεία που εξελίχθηκε σε μια τρυφερή σχέση. Για αρκετό […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Πέτρος Λαγούτης – Μάρθα Λαμπίρη Φεντόρουφ: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους

Η Μάρθα Λαμπίρη Φεντόρουφ και ο Πέτρος Λαγούτης πρωταγωνιστούν στη σειρά «Παγιδευμένοι». Το τελευταίο διάστημα οι φήμες που κυκλοφορούν τους θέλουν ζευγάρι. Ωστόσο, κανένας από τους δυο δεν έχει επιβεβαιώσει ή διαψεύσει κάτι. Οι δυο τους έχουν πραγματοποιήσει κάποιες κοινές εμφανίσεις. Ο φακός του ΟΚ! απαθανάτισε τον γνωστό ηθοποιό μαζί με την 28χρονη συμπρωταγωνίστριά του. Οι δυο τους συμμετείχαν μαζί στην […] The post Πέτρος Λαγούτης – Μάρθα Λαμπίρη Φεντόρουφ: Έκαναν το επόμενο βήμα στη σχέση τους appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»