Ελένη Καστάνη: Έβαλε τα κλάματα στον αέρα του ΣΚΑΪ – «Μπορεί να καταρρεύσω, όπως τώρα»

14:34 - 19/03/2023

Για την προσωπική και επαγγελματική της πορεία, μίλησε η Ελένη Καστάνη, η οποία το μεσημέρι της To άρθρο Ελένη Καστάνη: Έβαλε τα κλάματα στον αέρα του ΣΚΑΪ – «Μπορεί να καταρρεύσω, όπως τώρα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελένη Καστάνη: Τα δάκρυά της on air – «Mπορεί να καταρρεύσω με το παραμικρό»

Η Ελένη Καστάνη δεν μπόρεσε να κρύψει τη συγκίνησή της στην αναφορά του θανάτου του πατέρα της. Η ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή «Γεια σου» και μετά την προβολή του αφιερωματικού βίντεο δάκρυσε on air. «Με συγκινήσατε πάλι, δεν το μπορώ! Είναι αλήθειες όμως, είναι από τη ζωή βγαλμένα. Έχω αυτή τη σχιζοφρένεια σαν άνθρωπος, […] The post Ελένη Καστάνη: Τα δάκρυά της on air – «Mπορεί να καταρρεύσω με το παραμικρό» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μέγκι Ντρίο: «Τους έπιασα στα πράσα στο εξοχικό μου στη Χαλκιδική – Δούλευαν μαζί και τα λέγανε με άλλη γλώσσα»

Σωτήρης Κοντιζάς: Η απουσία του κριτή από το MasterChef – «Δεν είμαστε όλοι καλά, δεν ακολούθησε τις οδηγίες»

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα