MasterChef – Σωτήρης Κοντιζάς: «Ήταν ο μαγειρικός μου αδελφός, με έσωσε όταν βούλιαζα»

17:58 - 19/03/2023

Μία προσωπική του ιστορία από το μαγειρικό του… παρελθόν μοιράστηκε με τους παίκτες του MasterChef 2023 ο Σωτήρης Κοντιζάς. Ο […] The post MasterChef – Σωτήρης Κοντιζάς: «Ήταν ο μαγειρικός μου αδελφός, με έσωσε όταν βούλιαζα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σωτήρης Κοντιζάς: Ραγίζει καρδιές ο σεφ – «Με έσωσε όταν βούλιαξα…»

Τι συνέβη;

Διαβάστε το στο in.gr

Σωτήρης Κοντιζάς: Ραγίζει καρδιές με την εξομολόγησή του ο σεφ – «Με έσωσε όταν βούλιαξα…» [Βίντεο]

Σωτήρης Κοντιζάς:  Μία προσωπική του ιστορία από το μαγειρικό του παρελθόν ήθελε να μοιραστεί ο Σωτήρης Κοντιζάς. Ο κριτής τουMasterchef  υποδέχθηκε στο πλατό τον παλιό φίλο και συνεργάτη του, Δημήτρη Λιέμ. Σωτήρης Κοντιζάς: «Ο Δημήτρης Λιέμ είναι για μένα ο μαγειρικός μου αδελφός» «Είμαστε περίπου στη μέση του σημερινού MasterClass και είμαι πάρα πολύ χαρούμενος, […] Το άρθρο Σωτήρης Κοντιζάς: Ραγίζει καρδιές με την εξομολόγησή του ο σεφ – «Με έσωσε όταν βούλιαξα…» [Βίντεο] εμφανίστηκε πρώτα στο Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Σωτήρης Κοντιζάς: «Υπήρξε το στήριγμα μου όταν “βούλιαζα”»

Ο Σωτήρης Κοντιζάς με αφορμή τον καλεσμένο στο masterclass του MasterChef μοιράστηκε μια προσωπική του ιστορία. «Είμαστε περίπου στη μέση του σημερινού MasterClass και είμαι πάρα πολύ χαρούμενος, γιατί ο καλεσμένος μας για σήμερα είναι για μένα ο μαγειρικός μου αδελφός. Υπήρξε το στήριγμά μου όταν ήμουν σε ένα πόστο, σε ένα εστιατόριο και “βούλιαζα”», […] The post Σωτήρης Κοντιζάς: «Υπήρξε το στήριγμα μου όταν “βούλιαζα”» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Βίκυ Χατζηβασιλείου: «Αυτός είναι ο λόγος που βρίσκομαι εκτός τηλεόρασης»

Βρισηίδα Ανδριώτου για Ιωάννα Τούνη: «Εύχομαι καμία γυναίκα να μη το ζήσει αυτό»

Κωνσταντίνος Ασπιώτης: «Ήταν μια διαφημιστική κομπίνα όλο αυτό»

Βρισηίδα Ανδριώτου: «Κορίτσια, να βρείτε έναν άντρα σαν τον Σπύρο»

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»