Μπέττυ Μαγγίρα: «Το κάνουν γιατί φέρνει νούμερα, εγώ επιλέγω να πληρώσω το τίμημα»

22:08 - 19/03/2023

Μια απολαυστική συνέντευξη παραχώρησε η Μπέττυ Μαγγίρα στην εκπομπή Status με τον Κωνσταντίνο Καμέα. Η λαμπερή παρουσιάστρια μίλησε για την […] The post Μπέττυ Μαγγίρα: «Το κάνουν γιατί φέρνει νούμερα, εγώ επιλέγω να πληρώσω το τίμημα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπέττυ Μαγγίρα: «Το κάνουν γιατί φέρνει νούμερα, εγώ επιλέγω να πληρώσω το τίμημα»

Η Μπέττυ Μαγγίρα βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή Status του «AstraTV» με τον Κωνσταντίνο Καμέα και παραχώρησε μία απολαυστική συνέντευξη. Η γνωστή παρουσιάστρια και ηθοποιός μίλησε για την πορεία της στην πρωινή ζώνη του Open και το πώς νιώθει με εκπομπές που βρίσκονται στην ίδια ζώνη με την δική της κι ασχολούνται τόσο ενεργά με την […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ιβάν Σβιτάιλο: «Ξεκίνησα να μαθαίνω ελληνικά βλέποντας Λάμψη μαζί με τη μάνα μου»

Μαρία Αντωνά: Τράκαρε με ράπερ – Το αυτοκίνητο έπεσε επάνω σε βιτρίνα μαγαζιού

Ελεονώρα Μελέτη: «Η πρόταση από τον Πρωθυπουργό έγινε μετά την απόφαση του Mega για την ολοκλήρωση της εκπομπής»

Αναστασία: Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου την αιφνιδίασε με την ερώτηση για τον γάμο – «Θα φάμε κουφέτα;»

Survivor: Μετά την ένωση τον έβγαλαν στον τάκο με συνοπτικές διαδικασίες

Survivor: Ο Γιώργος Λιανός έκανε την απόλυτη ανατροπή και άφησε τα κορίτσια με ανοιχτό το στόμα