Η Ανθή Βούλγαρη επέστρεψε στον αέρα του Mega

08:18 - 20/03/2023

Στον αέρα του Mega επέστρεψε σήμερα η Ανθή Βούλγαρη, η οποία είχε απουσιάσει την περασμένη Πέμπτη και Παρασκευή λόγω ίωσης. […] The post Η Ανθή Βούλγαρη επέστρεψε στον αέρα του Mega appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανθή Βούλγαρη: Επέστρεψε στο πόστο της - Τι είπε για την υγεία της

Στον αέρα του Mega επέστρεψε η Ανθή Βούλγαρη, το πρωί της Δευτέρας, η οποία είχε απουσιάσει την περασμένη Πέμπτη και…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Η Ανθή Βούλγαρη επέστρεψε στην πρωινή εκπομπή του Mega

Η Ανθή Βούλγαρη, η οποία είχε απουσιάσει την περασμένη Πέμπτη και Παρασκευή λόγω ίωσης, το πρωί της Δευτέρας επέστρεψε στο πόστο της στην εκπομπή «Κοινωνία Mega». Η παρουσιάστρια επανήλθε, τονίζοντας πως πλέον είναι καλά. «Σας έχω μια ωραία έκπληξη. Έχω ένα λευκό περιστέρι που έρχεται σήμερα στην εκπομπή. Θα έρθεις;», είπε ο Ιορδάνης Χασαπόπουλος και […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ανθή Βούλγαρη: Επέστρεψε στην εκπομπή – Τι είπε για την υγεία της

Στο πλατό της εκπομπής επέστρεψε το πρωί της Δευτέρας (20/3) η Ανθή Βούλγαρη. Η ίδια απουσίαζε τις προηγούμενες μέρες από το «Κοινωνία Ώρα MEGA», καθώς ήταν άρρωστη. Σήμερα, έχοντας αναρρώσει, βρέθηκε δίπλα στον Ιορδάνη Χασαπόπουλο, που την υποδέχτηκε με μια θερμή αγκαλιά, ενώ η ίδια ευχαρίστησε το τηλεοπτικό κοινό για τα μηνύματά του. «Σας έχω […] Το άρθρο Ανθή Βούλγαρη: Επέστρεψε στην εκπομπή – Τι είπε για την υγεία της εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Διαβάστε το στο Newsique.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»