Μπαλτακός: «Γελάω, δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο για τον Άρη - Ο Καρυπίδης με κάλεσε 16 φορές»

14:15 - 20/03/2023

Μπαλτακός: «Γελάω, δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο για τον Άρη - Ο Καρυπίδης με κάλεσε 16 φορές» 20/03/2023 Σε ραδιοφωνικό σταθμό της Θεσσαλονίκης μίλησε ο Τάκης Μπαλτακός, σχετικά με την καταγγελία του ισχυρού άνδρα του Άρη, Θεόδωρο Καρυπίδη, τονίζοντας ότι ουδέποτε είπε «όπου βρίσκω τον Άρη θα τον γ@@@ω» όπως του καταλογίστηκε. Ανέφερε μεταξύ των άλλων τα εξής: «Όχι δεν είπα κάτι τέτοιο στον Καρυπίδη, όλα είναι απόρροια ενός αγώνα στη Θεσσαλονίκη που είχε πολύ μεγάλη ένταση. Δεν πρόκειται να μπω στην διαδικασία να πω τι είπαμε, σε μία ιδιωτική συνομιλία. Και εκείνος ήταν εκνευρισμένος και εγώ τα έχω ζήσει ως παράγοντας από το παρελθόν. Εγώ δύσκολα εκνευρίζομα

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπαλτάκος: «Γελάω, ποτέ δεν είπα κάτι για τον Άρη»

Ο Τάκης Μπαλτάκος, πρόεδρος της ΕΠΟ, διέψευσε πως μίλησε απρεπώς στον Θοδωρή Καρυπίδη και για την ομάδα του Άρη.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Μπαλτάκος: «Δεν είπα ποτέ ότι θα γ@Μ!$Ω τον Άρη, είπα κάτι για τον Καρυπίδη»

Ο Τάκης Μπαλτάκος, πρόεδρος της ΕΠΟ, διέψευσε πως μίλησε απρεπώς στον Θοδωρή Καρυπίδη και για την ομάδα του Άρη.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Μπαλτάκος: «Δεν είπα ποτέ όπου βρίσκω τον Άρη θα τον… – Ο Καρυπίδης με πήρε 16 φορές τηλέφωνο»

Για το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης αλλά κυρίως για την τηλεφωνική αντιπαράθεση που είχε με τον Θόδωρο Καρυπίδη, μίλησε ο Τάκης Μπαλτάκος. Ο πρόεδρος της ΕΠΟ απάντησε σε όσα του καταλόγισε ο ισχυρός άνδρας του Άρη, για την συνομιλία που είχαν μετά το τέλος του αγώνα, τονίζοντας ότι ουδέποτε είπε «όπου βρίσκω τον Άρη θα τον […] The post Μπαλτάκος: «Δεν είπα ποτέ όπου βρίσκω τον Άρη θα τον… – Ο Καρυπίδης με πήρε 16 φορές τηλέφωνο» first appeared on ThesSports.

Διαβάστε το στο thessports.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»