Έλλη Κοκκίνου: «Εγώ γνώρισα τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη στη Δέσποινα Βανδή»

09:14 - 21/03/2023

Στις τηλεοπτικές κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών μίλησε το βράδυ της Δευτέρας 21/3 η Έλλη Κοκκίνου, κατά To άρθρο Έλλη Κοκκίνου: «Εγώ γνώρισα τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη στη Δέσποινα Βανδή» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλλη Κοκκίνου: «Εγώ γνώρισα τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη στη Δέσποινα Βανδή»

Δείτε το βίντεο με όσα είπε η τραγουδίστρια για τον σύντροφο της Μελίνας Νικολαΐδη

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Έλλη Κοκκίνου: Εγώ γνώρισα τον Πολυχρονιάδη στη Δέσποινα Βανδή, δεν θα σχολιάσω την σχέση

Την Έλλη Κοκκίνου συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες ψυχαγωγικών εκπομπών το βράδυ της Δευτέρας 21/3, ενώ βρισκόταν σε βραδινή έξοδο. Η γνωστή τραγουδίστρια μεταξύ άλλων, ρωτήθηκε για τη σχέση της με τη Δέσποινα Βανδή, ενώ αποκάλυψε πως εκείνη γνώρισε στην τραγουδίστρια τον γυμναστή και σύντροφο της κόρης της, Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη. «Με την Δέσποινα Βανδή είμαστε φίλες […] The post Έλλη Κοκκίνου: Εγώ γνώρισα τον Πολυχρονιάδη στη Δέσποινα Βανδή, δεν θα σχολιάσω την σχέση appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Έλλη Κοκκίνου: «Εγώ γνώρισα τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη στη Δέσποινα Βανδή»

Η Έλλη Κοκκίνου, κατά τη διάρκεια της βραδινής εξόδου...

Διαβάστε το στο Zougla

Έλλη Κοκκίνου: «Εγώ γνώρισα τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη στη Δέσποινα Βανδή»

Η Έλλη Κοκκίνου, κατά τη διάρκεια της βραδινής εξόδου της το βράδυ της Δευτέρας, έκανε δηλώσεις στις τηλεοπτικές κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών. Η γνωστή τραγουδίστρια μεταξύ άλλων, ρωτήθηκε για τη σχέση της με τη Δέσποινα Βανδή, ενώ αποκάλυψε πως εκείνη γνώρισε στην τραγουδίστρια τον γυμναστή και σύντροφό της κόρης της, Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη. «Με την Δέσποινα […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

«Προξενήτρα» η Έλλη Κοκκίνου: «Έγώ γνώρισα τον γυμναστή (αγόρι Μελίνας) στη Δέσποινα Βανδή»

«Για εμένα δεν έχουν χορέψει ζεϊμπέκικο, αλλά έχουν κάνει άλλα», απαντά η Έλλη Κοκκίνου σε ερώτηση για το ζεϊμπέκικο του Βασίλη Μπισμπίκη.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Έλλη Κοκκίνου: «Εγώ γνώρισα τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη στη Δέσποινα Βανδή»

Η ‘Ελλη Κοκκίνου μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες για τη σχέση της με τη Δέσποινα Βανδή και σχολίασε το γεγονός, ότι έχει τον ίδιο γυμναστή με εκείνη. Αυτός, δεν είναι άλλος από τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη, personal trainer και σύντροφο της κόρης της Δέσποινας Βανδή, Μελίνας Νικολαΐδη. Μάλιστα η Έλλη Κοκκίνου αποκάλυψε πως εκείνη γνώρισε στην τραγουδίστρια τον γυμναστή. «Με την Δέσποινα Βανδή […] The post Έλλη Κοκκίνου: «Εγώ γνώρισα τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη στη Δέσποινα Βανδή» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»