Η Έλλη Κοκκίνου για τον σύντροφο της Μελίνας Νικολαϊδη: «Εγώ τον γνώρισα στη Δέσποινα Βανδή»

09:42 - 21/03/2023

Για τη Δέσποινα Βανδή, αλλά και τον σύντροφο της Μελίνας Νικολαϊδη, τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη, απάντησε η Έλλη Κοκκίνου. «Με την […] The post Η Έλλη Κοκκίνου για τον σύντροφο της Μελίνας Νικολαϊδη: «Εγώ τον γνώρισα στη Δέσποινα Βανδή» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η αποκάλυψη της Έλλης Κοκκίνου για τον σύντροφο της Μελίνας Νικολαϊδη: «Εγώ τον γνώρισα στη Δέσποινα Βανδή»

Για τον σύντροφο της Μελίνας Νικολαϊδη, τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη, απάντησε στους δημοσιογράφους των ψυχαγωγικών εκπομπών η Έλλη Κοκκίνου και έκανε και μια αποκάλυψη.Για τον σύντροφο της Μελίνας Νικολαϊδη, τον Αλέξανδρο Πολυχρονιάδη, απάντησε στους δημοσιογράφους των ψυχαγωγικών εκπομπών η Έλλη Κοκκίνου και έκανε και μια αποκάλυψη.«Με την Δέσποινα Βανδή είμαστε φίλες εδώ και πάρα πολλά χρόνια. Εγώ την έφερα στο γυμναστήριο, εγώ πάω από πέρυσι στον Αλέξανδρο, τώρα της τον γνώρισα και έρχεται και εκείνη», ανέφερε αρχικά η […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»