Τάσος Μπουγάς: «Όχι και να πάρω τηλέφωνο τη Νατάσα Θεοδωρίδου να την ρωτήσω»

12:18 - 21/03/2023

Το «Φεγγάρι» το τραγούδι του Γιώργου Θεοφάνους που έγινε τεράστια διαχρονική επιτυχία από τη Νατάσα Θεοδωρίδου, πλέον ακούγεται παραφρασμένο σε […] The post Τάσος Μπουγάς: «Όχι και να πάρω τηλέφωνο τη Νατάσα Θεοδωρίδου να την ρωτήσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάσος Μπουγάς: Σιγά μην πάρω τηλέφωνο την Θεοδωρίδου! Μόνο ο «Πλανητάρχης» θα μπορούσε να πάει στη Σελήνη

Ο Τάσος Μπουγάς πρωταγωνιστεί στη νέα πασχαλινή καμπάνια των Jumbo που έχει «σηκώσει» μεγάλη κουβέντα.Ο Τάσος Μπουγάς πρωταγωνιστεί στη νέα πασχαλινή καμπάνια των Jumbo που έχει «σηκώσει» μεγάλη κουβέντα.Ο τραγουδιστής, τον οποίο οι θαυμαστές του αποκαλούν «Πλανητάρχη» ερμηνεύει παραφρασμένη τη μεγάλη επιτυχία της Νατάσας Θεοδωρίδου «Φεγγάρι». «Φεγγάρι εδώ θα ψήσω τον αμνό, γιατί οι vegans με ‘διωξαν απ’ τη Γη μου. Ελάτε κόσμε μου εγώ κερνώ, γιατί είμαι φύλακας […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τάσος Μπουγάς: «Όχι και να πάρω τηλέφωνο τη Νατάσα Θεοδωρίδου να την ρωτήσω τι θα πω»

Τάσος Μπουγάς: «Μη συγκρίνουμε τώρα τη βούρτσα με κάτι άλλο…»

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Τάσος Μπουγάς: "Όχι και να πάρω τηλέφωνο τη Νατάσα Θεοδωρίδου να την ρωτήσω"

"Όλο αυτό το πανηγυράκι που γίνεται είναι υποτιμητικό για την Θεοδωρίδου. Μη συγκρίνουμε τώρα τη βούρτσα με κάτι άλλο..."

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Eurovision 2024: Η Μαρίνα Σάττι ξεσήκωσε τους Eurofans τραγουδώντας live το «Ζάρι»

Σωτήρης Τσαφούλιας: «Έχω εταιρεία με πωλήσεις πετρελαίων στο ναυτιλιακό κομμάτι»

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»