Τζούλια Νόβα για τον πατέρα της: «Δεν θέλω να έχω ξανά επαφές μαζί του»

14:20 - 21/03/2023

Στον καναπέ της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» κάθισε το μεσημέρι της Τρίτης η Τζούλια Νόβα. Το γνωστό μοντέλο-παρουσιάστρια μίλησε στη […] The post Τζούλια Νόβα για τον πατέρα της: «Δεν θέλω να έχω ξανά επαφές μαζί του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζούλια Νόβα: «Δεν θέλω επαφές με τον πατέρα μου»

Η Τζούλια Νόβα μίλησε για τα δύσκολα παιδικά χρόνια, για τον πατέρα της που δεν έχει καμία σχέση, για τον…Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Τζούλια Νόβα: «Δεν θέλω να έχω ξανά επαφές με τον πατέρα μου»

Η Τζούλια Νόβα αναφέρθηκε μεταξύ άλλων στις σχέσεις με τον πατέρα της και τον αδερφό της που έχει δει μόνο τρεις φορές στη ζωή της.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Τζούλια Νόβα για τον πατέρα της: «Δεν θέλω να έχω επαφές μαζί του μετά που γέννησα»

"Τον αδελφό μου τον έχω δει στη ζωή μου τρεις φορές. Κάποια στιγμή μιλήσαμε, γιατί μάλλον είδε στο Instagram ότι γέννησα", εξομολογείται η Τζούλια Νόβα.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Τζούλια Νόβα: «Έχω ακόμα ερωτηματικά από τον πατέρα μου. Δεν θέλω επαφές μαζί του»

Η Τζούλια Νόβα σε συνέντευξή της μίλησε για τα δύσκολα παιδικά χρόνια, για τον πατέρα της, για τον ρατσισμό που βίωσε από καθηγητές στο σχολείο. «Ήρθα στην Ελλάδα όταν ήμουν 13 ετών. Μου έλειπε η μαμά μου που ήταν στην Ελλάδα και ήθελα να έρθω. Όταν ήρθα δεν ήξερα να λέω ούτε το καλημέρα, αλλά […] The post Τζούλια Νόβα: «Έχω ακόμα ερωτηματικά από τον πατέρα μου. Δεν θέλω επαφές μαζί του» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»