Κονδυλάτος: «Έχω περάσει ωραία με τον Μπισμπίκη και την πρώην του, δεν έχω μιλήσει με την Βανδή και ούτε θέλω»(video)

23:10 - 21/03/2023

Ο Περικλής Κονδυλάτος μίλησε στις κάμερες των ψυχαγωγικών εκπομπών και αναφέρθηκε στην Δέσποινα Βανδή και τον Βασίλη Μπισμπίκη. «Με πειράζει όταν δεν μου φέρονται με ισάξιο τρόπο με τους άλλους. Δεν μπορεί πράγματα που σε κάποιους άλλους να λένε “δεν πειράζει, δεν τραγουδήσατε ωραία, αλλά είχατε κέφι” εμάς να μη μας αναγνωρίζουν ούτε αυτό, με […] The post Κονδυλάτος: «Έχω περάσει ωραία με τον Μπισμπίκη και την πρώην του, δεν έχω μιλήσει με την Βανδή και ούτε θέλω»(video) appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο Newside.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newside.gr

Γρηγόρης Αρναούτογλου: Στο «Ελλάδα έχεις ταλέντο» έκανα το μεγαλύτερο λάθος της ζωής μου

Νεκταρία Γιαννουδάκη για τη βεντέτα της οικογένειάς της: Η μαμά μου έζησε δύσκολα πράγματα που τη σημάδεψαν

Γιώργος Καπουτζίδης: Είχα πει στη μητέρα μου ότι κάποια μέρα θα καταφέρω να την κάνω περήφανη

“Γιατί άλλαξε το επίθετό της”: Έσπασε τη σιωπή του ο Πύρρος Δήμας για την κόρη του, Μαρία

Η πιο σέξi μέλλουσα μανούλα: Η Βασιλική Τρουφάκου εμφανίστηκε με το φόρεμα που δε φεύγει ποτέ από τη μόδα

Έγινε ότι περίμενε τόσα χρόνια, ποζάρει με την κόρη της: Η Τάμτα στα 43 έκανε το όνειρό της πραγματικότητα