Θέμης Αδαμαντίδης: «Σκέφτηκα να τα παρατήσω»

08:35 - 22/03/2023

Δηλώσεις στην κάμερα του Happy Day έκανε ο Θέμης Αδαμαντίδης. Ο σπουδαίος λαϊκός ερμηνευτής, με αφορμή την πρεμιέρα του στο […] The post Θέμης Αδαμαντίδης: «Σκέφτηκα να τα παρατήσω» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θέμης Αδαμαντίδης: «Σκέφτηκα να παρατήσω το τραγούδι»

Ο Θέμης Αδαμαντίδης με αφορμή την πρεμιέρα του στο Vegas Live Stage, μίλησε στην κάμερα του Happy Day για τη συνεργασία του με την Αγγελική Ηλιάδη και τον Θάνο Πετρέλη, ενώ αναφέρθηκε και στην περίοδο της ζωής του που σκέφτηκε σοβαρά να παρατήσει το τραγούδι. «Ήταν μία ιδέα που μου άρεσε. Εκτιμώ την Αγγελική Ηλιάδη […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: «Μια περίοδο που τα media δεν με έπαιζαν σκέφτηκα να τα παρατήσω»

Τον Θέμη Αδαμαντίδη συνάντησε η κάμερα της εκπομπής «Happy Day» και ο δημοσιογράφος, Γιώργος Γιαννούλιας, με αφορμή την έναρξη των εμφανίσεών του με την Αγγελική Ηλιάδη και τον Θάνο Πετρέλη. «Από τον εαυτό μου είμαι ικανοποιημένος γιατί πήρε όσα πρόσφερα. Είμαι από τους καλλιτέχνες που θέλω να ζω κιόλας, δεν με ενδιαφέρει μόνο αυτό», είπε […] The post Θέμης Αδαμαντίδης: «Μια περίοδο που τα media δεν με έπαιζαν σκέφτηκα να τα παρατήσω» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: "Σκέφτηκα να τα παρατήσω"

"Η Βαρβάρα με στηρίζει"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Θέμης Αδαμαντίδης: «Έφτασε ένα σημείο που σκέφτηκα να τα παρατήσω»

Ο Θέμης Αδαμαντίδης με αφορμή την έναρξη των εμφανίσεών του με την Αγγελική Ηλιάδη και τον Θάνο Πετρέλη, μίλησε για την περίοδο που σκέφτηκε να βάλει τέλος στην καριέρα του Ο τραγουδιστής ανέφερε στην εκπομπή Happy Day: «Από τον εαυτό μου είμαι ικανοποιημένος γιατί πήρε όσα πρόσφερα. Είμαι από τους καλλιτέχνες που θέλω να ζω κιόλας, δεν […] The post Θέμης Αδαμαντίδης: «Έφτασε ένα σημείο που σκέφτηκα να τα παρατήσω» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»