Ματθίλδη Μαγγίρα: «Γράφουν ότι με τη Μπέττυ έχουμε θυρίδες με λεφτά στο εξωτερικό, ας μας πουν τους κωδικούς»

09:04 - 22/03/2023

Στην επίσημη πρεμιέρα της θεατρικής παράστασης «Κίνηση ΜΑΤ» βρέθηκε η κάμερα του Happy Day. Η Ματθίλδη Μαγγίρα, που πρωταγωνιστεί στο […] The post Ματθίλδη Μαγγίρα: «Γράφουν ότι με τη Μπέττυ έχουμε θυρίδες με λεφτά στο εξωτερικό, ας μας πουν τους κωδικούς» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ματθίλδη Μαγγίρα: «Γράφουν ότι με τη Μπέττυ έχουμε θυρίδες με λεφτά στο εξωτερικό, ας μας πουν τους κωδικούς»

Η κάμερα του Happy Day βρέθηκε στην επίσημη πρεμιέρα της θεατρικής παράστασης «Κίνηση ΜΑΤ» στην οποία πρωταγωνιστεί η Ματθίλδη Μαγγίρα. Η Ματθίλδη Μαγγίρα, που πρωταγωνιστεί στο έργο, μίλησε στην κάμερα της πρωινής εκπομπής του Alpha και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην αδελφή της, Μπέττυ. «Η Μπέττυ μου αρέσει, γιατί είναι καθαρόαιμη, σταθερή σε αυτό που θέλει […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ματθίλδη Μαγγίρα: «Γράφουν ότι με τη Μπέττυ έχουμε θυρίδες με λεφτά στο εξωτερικό, ας μας πουν τους κωδικούς»

Στην κάμερα του Happy Day μίλησε η Ματθίλδη Μαγγίρα και στον ρεπόρτερ Γιώργο Γιαννούλια όπου μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην αδελφή της, Μπέττυ.Στην κάμερα του Happy Day μίλησε η Ματθίλδη Μαγγίρα και στον ρεπόρτερ Γιώργο Γιαννούλια όπου μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στην αδελφή της, Μπέττυ.«Η Μπέττυ μου αρέσει, γιατί είναι καθαρόαιμη, σταθερή σε αυτό που θέλει να κάνει. Δεν έπεσε στη λούπα να κάνει και επικαιρότητα, που είναι μια μαυρίλα», σχολιάζει η Ματθίλδη Μαγγίρα για το πρωινό μαγκαζίνο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ματθίλδη Μαγγίρα: «Γράφουν ότι έχουμε θυρίδες με τη αδελφή μου στο εξωτερικό, ας μας πουν τους κωδικούς»

Συνέντευξη στην εκπομπή «Happy Day» και τον δημοσιογράφο, Γιώργο Γιαννούλια παραχώρησε η Ματθίλδη Μαγγίρα. Η γνωστή To άρθρο Ματθίλδη Μαγγίρα: «Γράφουν ότι έχουμε θυρίδες με τη αδελφή μου στο εξωτερικό, ας μας πουν τους κωδικούς» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»

MasterChef – Έβγαλε την ποδιά και έφυγε σε μονομαχία θρίλερ: «Με έχει πιάσει ταχυπαλμία»

Σπαράζει η Ελένη Βιτάλη στο «αντίο» για τον αδελφό της: «Πέρναγες τα πάθη του Χριστού, ματάκια μου λατρεμένα»

Νανά Παλαιτσάκη: «Λυπάμαι πάρα πολύ για τον Δημήτρη Παπανώτα»

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»