Κώστας Αποστολάκης: «Έχω πιει 270.000 τόνους ρούμι και άλλους τόσους τόνους ουίσκι»

10:48 - 22/03/2023

Καλεσμένο της Αθηναϊδας Νέγκα βρέθηκε ο Κώστας Αποστολάκης στο πλατό της εκπομπής «Καλύτερα αργά» όπου και μίλησε για όλα στο Action 24. […] The post Κώστας Αποστολάκης: «Έχω πιει 270.000 τόνους ρούμι και άλλους τόσους τόνους ουίσκι» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Αποστολάκης: «Έχω πιει 270.000 τόνους ουίσκι»

Καλεσμένος στο πλατό της εκπομπής «Καλύτερα αργά» ήταν ο Κώστας Αποστολάκης, ο οποίος αναφέρθηκε στον ρόλο του ως πατέρας, την σχέση που χτίζει μέρα με την μέρα με την κόρη του και την προσωπική του ζωή πριν και μετά την προσέγγιση του δρόμου της εκκλησίας. «Είμαι σίγουρος ότι είμαι ανάξιος γονιός. Η αναξιότητα όμως σε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κώστας Αποστολάκης: «Έχω πιει 270.000 τόνους ρούμι και άλλους τόσους τόνους ουίσκι»

Καλεσμένο της Αθηναϊδας Νέγκα βρέθηκε ο Κώστας Αποστολάκης στο πλατό της εκπομπής «Καλύτερα αργά» όπου και μίλησε για όλα στο Action 24.Καλεσμένο της Αθηναϊδας Νέγκα βρέθηκε ο Κώστας Αποστολάκης στο πλατό της εκπομπής «Καλύτερα αργά» όπου και μίλησε για όλα στο Action 24.Μεταξύ άλλων, ο αγαπημένος ηθοποιός αναφέρθηκε στο κομμάτι του ρόλου του πατέρα, την σχέση που χτίζει μέρα με την μέρα με την κόρη του και την προσωπική του ζωή πριν και μετά την προσέγγιση […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κώστας Αποστολάκης: "Έχω πιει 270.000 τόνους ρούμι και άλλους τόσους τόνους ουίσκι"

"Δεν είχα πάει ποτέ στην εκκλησία, δεν με ενδιέφερε"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»