Νίκος Μουτσινάς για Ανδρέα Μικρούτσικο και Όλγα Τρέμη: «Η εταιρεία δεν μπορεί να τον προστατεύσει;»

16:22 - 22/03/2023

Με όσα αποκάλυψε ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τη σχέση που είχε στο παρελθόν με την Όλγα Τρέμη ασχολήθηκε και ο […] The post Νίκος Μουτσινάς για Ανδρέα Μικρούτσικο και Όλγα Τρέμη: «Η εταιρεία δεν μπορεί να τον προστατεύσει;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Λιάγκας: «Ο Μικρούτσικος μπαινοβγαίνει στα νοσοκομεία χρόνια, θα έπρεπε να τον είχαν προστατέψει»

Τις δηλώσεις του Ανδρέα Μικρούτσικου για την Όλγα Τρέμη σχολίασαν στην εκπομπή «Πρωινό», με τον Γιώργο Λιάγκα να επισημαίνει πως το περιοδικό έπρεπε να προστατέψει τον παρουσιαστή για το συγκεκριμένο θέμα. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Λιάγκας είπε: «Ο Μικρούτσικος είναι ένας άνθρωπος ο οποίος έχει ταλαιπωρηθεί πάρα πολύ, μπαινοβγαίνει στα νοσοκομεία χρόνια, ήταν σε καταστολή, βγήκε, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νίκος Μουτσινάς για Ανδρέα Μικρούτσικο και Όλγα Τρέμη: «Είναι στην ίδια εταιρεία ρε παιδιά, δεν μπορεί να τον προστατεύσει;»

Ο Νίκος Μουτσινάς σήμερα στο Καλό Μεσημεράκι ασχολήθηκε με όσα αποκάλυψε ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τη σχέση που είχε στο παρελθόν με την Όλγα Τρέμη.Ο Νίκος Μουτσινάς σήμερα στο Καλό Μεσημεράκι ασχολήθηκε με όσα αποκάλυψε ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τη σχέση που είχε στο παρελθόν με την Όλγα Τρέμη.Μετά την προβολή του σχετικού βίντεο από την εκπομπή Super Κατερίνα, όπου ο Ανδρέας Μικρούτσικος ανέφερε πως δεν γνώριζε ότι ο δημοσιογράφος τον ηχογραφεί, ο Νίκος Μουτσινάς σχολίασε ως εξής: «Τώρα […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μπέττυ Μαγγίρα για Ανδρέα Μικρούτσικο – Όλγα Τρέμη: «Φάνηκε πολύ μικρούτσικος στα μάτια μου»

Την πολυσυζητημένη συνέντευξη του Ανδρέα Μικρούτσικου και την αναφορά στην Όλγα Τρέμη σχολίασε η Μπέττυ Μαγγίρα, στο «Ποιος είναι πρωινιάτικα» του OPEN.Την πολυσυζητημένη συνέντευξη του Ανδρέα Μικρούτσικου και την αναφορά στην Όλγα Τρέμη σχολίασε η Μπέττυ Μαγγίρα, στο «Ποιος είναι πρωινιάτικα» του OPEN.Η Μπέττυ Μαγγίρα σημείωσε χαρακτηριστικά πως «είμαι άφωνη γιατί, στα δικά μου μάτια τουλάχιστον, φάνηκε πολύ μικρούτσικος ο Ανδρέας. Καταρχάς θεωρώ ότι είναι απαράδεκτο από την πλευρά ενός άνδρα να βγαίνει και να δίνει, […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Νίκος Μουτσινάς για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Δεν μπορεί να τον προστατεύσει η εταιρία του;»

Τις δηλώσεις του Ανδρέα Μικρούτσικου και το ξεκαθάρισμά του για όσα είπε σχετικά με τον κεραυνοβόλο To άρθρο Νίκος Μουτσινάς για Ανδρέα Μικρούτσικο: «Δεν μπορεί να τον προστατεύσει η εταιρία του;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νίκος Μουτσινάς για Μικρούτσικο – Τρέμη: «Η εταιρεία δεν μπορεί να τον προστατεύσει;»

Με όσα αποκάλυψε ο Ανδρέας Μικρούτσικος για τη σχέση που είχε στο παρελθόν με την Όλγα Τρέμη ασχολήθηκε και ο Νίκος Μουτσινάς.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»

Γιώργος Λιάγκας: «Αυτά που έκανε ο Μάρκος Σεφερλής πριν 20 χρόνια ήταν τέρατα, τώρα έχει λειάνει τον λόγο του»

Συγκλονίζει η Μαριαγάπη Ξυπόλια: «Αφαίρεσα ένα ολόκληρο κομμάτι από την πλάτη μου»

Δημήτρης Λάλος – Μαριλίτα Λαμπροπούλου: Είναι ζευγάρι και στη ζωή;

Μαριάνθη Κάσδαγλη: «Μετά το Survivor έπεσα θύμα χάκερ και έχασα όλα μου τα χρήματα»

Σαν ψέμα: Πόσα ψέματα μπορεί να πει ένας πατέρας για να διαφυλάξει την ευτυχία του παιδιού του;