Μαίρη Ραζή: «Ο Πάνος Μιχαλόπουλος δεν σηκώνει το τηλέφωνο σε κανέναν μας»

17:40 - 22/03/2023

Με αφορμή την παράσταση «Η κυρία δεν πενθεί» στο θέατρο Πρόβα, η Μαίρη Ραζή παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης […] The post Μαίρη Ραζή: «Ο Πάνος Μιχαλόπουλος δεν σηκώνει το τηλέφωνο σε κανέναν μας» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαίρη Ραζή: «Ο Πάνος Μιχαλόπουλος δεν σηκώνει το τηλέφωνο σε κανέναν μας»

«Ήταν πάντα μοναχικός, δεν τον ενδιέφεραν ούτε τα κοσμικά, ούτε τα πάρτι και οι πρεμιέρες» είπε για τον συνάδελφό της η ηθοποιός

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαίρη Ράζη: Ο Πάνος Μιχαλόπουλος δεν μου μιλάει, έχει αποτραβηχτεί στην Καλαμάτα

«Ο Πάνος Μιχαλόπουλος ήταν πάντα μοναχικός», αποκαλύπτει η Μαίρη Ράζη Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Πού βρίσκεται σήμερα ο Πάνος Μιχαλόπουλος – «Δεν σηκώνει σε κανέναν το τηλέφωνο»

Με αφορμή την παράσταση «Η κυρία δεν πενθεί» στο θέατρο Πρόβα, η ηθοποιός Μαίρη Ραζή παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και τον δημοσιογράφο Παναγιώτη Βαζαίο. Μεταξύ άλλων η Μαίρη Ραζή αναφέρθηκε στην τηλεοπτική σειρά «Η ώρα η καλή» στην οποία πρωταγωνιστούσε και στην οποία συνεργάστηκε με τον Πάνο Μιχαλόπουλο. «Από αυτό το σίριαλ και μετά άρχισα να καταθέτω την αληθινή μου ταυτότητα. Περάσαμε όμορφες στιγμές, ειδικά με την Κάρμεν Ρουγγέρη που ήταν ήδη φίλη μου, πολλά χρόνια πριν. Αυτή η σειρά ήταν από τις πιο πετυχημένες μου τηλεοπτικές στιγμές και θέλω να ευχαριστήσω πάρα πολύ και τον Πάνο Αμαραντίδη που έγραψε αυτόν το ρόλο ειδικά για μένα» ανέφερε αρχικά η Μαίρη Ραζή για την

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Μαίρη Ραζή: «Ο Πάνος Μιχαλόπουλος δεν σηκώνει το τηλέφωνο σε κανέναν μας»

Με αφορμή την παράσταση «Η κυρία δεν πενθεί» στο θέατρο Πρόβα, η Μαίρη Ραζή παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και μεταξύ άλλων, η γνωστή ηθοποιός που είχε παίξει στην επιτυχημένη τηλεοπτική σειρά «Η ώρα η καλή» αναφέρθηκε στη συνεργασία της με τον Πάνο Μιχαλόπουλο.Με αφορμή την παράσταση «Η κυρία δεν πενθεί» στο θέατρο Πρόβα, η Μαίρη Ραζή παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο περιοδικό «Λοιπόν» και μεταξύ άλλων, η γνωστή ηθοποιός που είχε παίξει στην επιτυχημένη τηλεοπτική σειρά «Η ώρα η καλή» αναφέρθηκε στη συνεργασία της με τον Πάνο Μιχαλόπουλο.Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα: Ο κόσμος ωστόσο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

“Ο Πάνος Μιχαλόπουλος δεν σηκώνει το τηλέφωνο σε κανέναν μας, κουράστηκε, πέρασε πολλά στη ζωή του”

“Κουράστηκε κι αυτός, πέρασε πολλά στη ζωή του” εξηγεί η Μαίρη Ραζή. Με αφορμή την παράσταση «Η κυρία δεν πενθεί» στο θέατρο Πρόβα, η Μαίρη Ραζή παραχώρησε μια εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη στο περιοδικό Λοιπόν και τον δημοσιογράφο Παναγιώτη Βαζαίο. Μεταξύ άλλων, δε, η δημοφιλής ηθοποιός γύρισε στην επιτυχημένη τηλεοπτική σειρά «Η ώρα η […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Μαίρη Ραζή: «Ο Πάνος Μιχαλόπουλος δεν μας σηκώνει το τηλέφωνο ζει στη Καλαμάτα»

Μαίρη Ραζή: «Ήταν πάντα μοναχικός, δεν τον ενδιέφεραν ούτε τα κοσμικά, ούτε τα πάρτι και οι πρεμιέρες. Κουράστηκε κι αυτός, πέρασε πολλά στη ζωή του»

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»