Θανάσης Ευθυμιάδης για «Ντόλτσε Βίτα»: Η Καβογιάνν ήταν έγκυος και λέγαμε ότι είχε παχύνει, σκούπιζα τα δάκρυά μου πριν τις σκηνές, ήμουν στα όρια της κατάθλιψης»

12:46 - 23/03/2023

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία με όλους τους πρωταγωνιστές της σειράς και σχολίασε πως κατά τη γνώμη του, η «Ντόλτσε Βίτα» απενοχοποίησε όλες τις γυναίκες που είχαν σχέσεις με νεότερους άνδρες.Ο Θανάσης Ευθυμιάδης δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία με όλους τους πρωταγωνιστές της σειράς και σχολίασε πως κατά τη γνώμη του, η «Ντόλτσε Βίτα» απενοχοποίησε όλες τις γυναίκες που είχαν σχέσεις με νεότερους άνδρες.Όπως λέει ο ηθοποιός στο μακροσκελές κείμενο, με το οποίο συνόδευσε το στιγμιότυπο «για τη μεσήλικη γυναίκα, που […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θανάσης Ευθυμιάδης για Ντόλτσε Βίτα: Σκούπιζα τα δάκρυά μου, ήμουν στα όρια της κατάθλιψης

Με αφορμή τις επαναλήψεις της Ντόλτσε Βίτα, ο πρωταγωνιστής της θρυλικής σειράς του MEGA, Θανάσης Ευθυμιάδης, θυμήθηκε τις δυσκολίες που πέρασε ο ίδιος και άλλοι ηθοποιοί της σειράς. Όχι δυσκολίες εξαιτίας της συνεργασίας ή του ρόλου τους στο Ντόλτσε Βίτα αλλά προσωπικές. Με μια μακροσκελή ανάρτηση στο Instagram ο Θανάσης Ευθυμιάδης θυμήθηκε ότι εκείνος μόλις ... Περισσότερα To άρθρο Θανάσης Ευθυμιάδης για Ντόλτσε Βίτα: Σκούπιζα τα δάκρυά μου, ήμουν στα όρια της κατάθλιψης δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Θανάσης Ευθυμιάδης για Ντόλτσε Βίτα: Ήμουν στα όρια κατάθλιψης – Σκούπιζα τα δάκρυά μου πριν από αρκετές σκηνές

Ο ηθοποιός Θανάσης Ευθυμιάδης, που έγινε ευρέως γνωστός από τη σειρά «Ντόλτσε Βίτα» του Mega, μίλησε για το πώς βίωσε τα χρόνια εκείνα που γυριζόταν η σειρά, με αφορμή την επανάληψη της σειράς στους τηλεοπτικούς δέκτες μετά από 28 χρόνια από την πρώτη μέρα προβολής της. Με μια ανάρτησή του στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, ο Θανάσης Ευθυμιάδης ανέβασε μια παλιά φωτογραφία μαζί με όλο το καστ σειράς, όπως την Άννα Παναγιωτοπούλου, τη Μαρία Καβογιάννη, την Κατιάνα Μπαλανίκα, μίλησε για το πόσο πρωτοποριακή ήταν η σειρά για την εποχή της. «Βάλαμε το λιθαράκι μας, ώστε να απενοχοποιηθεί ο έρωτας μιας μεγαλύτερης γυναίκας με έναν νεαρό άνδρα» ανέφερε χαρακτηριστικά ο ηθοποιός. Στη σ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Θανάσης Ευθυμιάδης: «Στο Ντόλτσε Βίτα ήμουν στα όρια της κατάθλιψης, σκούπιζα τα δάκρυά μου πριν τις σκηνές»

Ο Θανάσης Ευθυμιάδης με αφορμή τη σειρά «Ντόλτσε Βίτα» που προβάλλεται αυτό το διάστημα σε επανάληψη, δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία με όλους τους πρωταγωνιστές της σειράς τονίζοντας πως η σειρά απενοχοποίησε όλες τις γυναίκες που είχαν σχέσεις με νεότερους άνδρες. Παράλληλα, αποκάλυψε πως την περίοδο του «Ντόλτσε Βίτα», ο ίδιος […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Ευθυμιάδης για «Ντόλτσε Βίτα»: "Ήμουν στα όρια της κατάθλιψης, σκούπιζα τα δάκρυά μου πριν τις σκηνές"

"Σε όσους πιστεύουν ότι μία τέτοια διαχρονική επιτυχία έγινε χωρίς κόπο και πόνο, λέω ότι κάνουν λάθος"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»