Γιασικεβίτσιους: «Ευχαριστώ τον κόσμο του Παναθηναϊκού, γινόμαστε καλύτεροι»

23:02 - 23/03/2023

Γιασικεβίτσιους: «Ευχαριστώ τον κόσμο του Παναθηναϊκού, γινόμαστε καλύτεροι» 23/03/2023 Ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους ευχαρίστησε τον κόσμο του Παναθηναϊκού για την υποδοχή στο κλειστό του ΟΑΚΑ, επεσήμανε πως έχει ευχάριστες αναμνήσεις από την ομάδα και τόνισε πως η Μπαρτσελόνα δείχνει σημάδια βελτίωσης. Αρχικά είπε: «Συγχαρητήρια στους παίκτες μου και ευχαριστώ στον κόσμο για την υποδοχή. Είναι δύσκολο να κερδίζεις εκτός έδρας και η νίκη αυτή μας δίνει χαρά. Βρήκαμε λύσεις με τον Τόμπι και τον Μίροτιτς. Κάναμε 18 λάθη στο παιχνίδι. Μετά το πρώτο δεκάλεπτο κερδίσαμε τη μάχη των ριμπάουντ και είμαι χαρούμενος γι αυτή τη νίκη». Για την επιστροφή στο ΟΑΚΑ: «Μου

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιασικεβίτσιους: «Ευχαριστώ τον κόσμο του Παναθηναϊκού, γινόμαστε καλύτεροι»

Ο κόσμος του Παναθηναϊκού που βρέθηκε στο ΟΑΚΑ χθες βράδυ αποθέωσε τον Σαρούνας Γιασικεβίτσιους στην είσοδο του και ο Λιθουανός τους ευχαρίστησε μετά το τέλος της αναμέτρησης, ενώ τόνισε πως έχει ευχάριστες αναμνήσεις από το ΟΑΚΑ.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Γιασικεβίτσιους: «Ευχαριστώ τον κόσμο του Παναθηναϊκού – Εκεί κρίθηκε το ματς»

Για τη νίκη της Μπαρτσελόνα επί του Παναθηναϊκού μίλησε ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους.

Διαβάστε το στο to10.gr

Γιασικεβίτσιους: «Ευχαριστώ τον κόσμο του Παναθηναϊκού»

Ο Σαρούνας Γιασικεβίτσιους στις δηλώσεις του ευχαρίστησε τον κόσμο του Παναθηναϊκού για την υποδοχή στο κλειστό του ΟΑΚΑ. Αναλυτικά τα όσα είπε: «Συγχαρητήρια στους παίκτες μου και ευχαριστώ στον κόσμο για την υποδοχή. Είναι δύσκολο να κερδίζεις εκτός έδρας και η νίκη αυτή μας δίνει χαρά. Βρήκαμε λύσεις με τον Τόμπι και τον Μίροτιτς. Κάναμε […] The post Γιασικεβίτσιους: «Ευχαριστώ τον κόσμο του Παναθηναϊκού» appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»