Μέσι: «Ονειρευόμουν όλη μου τη ζωή αυτή τη στιγμή»

10:48 - 24/03/2023

Μέσι: «Ονειρευόμουν όλη μου τη ζωή αυτή τη στιγμή» 24/03/2023 Η εθνική ομάδα της Αργεντινής στο πρώτο της ματς μετά την κατάκτηση του Μουντιάλ, επικράτησε σε φιλική αναμέτρηση του Παναμά με 2-0, στο κατάμεστο από 90 χιλιάδες φιλάθλους στάδιο Μονουμεντάλ στο Μπουένος Αϊρες. Οι θεατές αποθέωσαν ξανά τους διεθνείς και ειδικά τον Λιονέλ Μέσι για την κατάκτηση του τροπαίου στο Κατάρ.  Ο 35χρονος αρχηγός της παγκόσμιας πρωταθλήτριας μίλησε για το Μουντιάλ και αναφέρθηκε με συγκίνηση στους παίκτες της «αλμπισελέστε» είχαν παλέψει τα προηγούμενα χρόνια για μια τέτοια επιτυχία, χωρίς όμως να καταφέρουν να σηκώσουν το τρόπαιο: «Ονειρευόμουν όλη μου τη ζωή αυτή τη στ

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μέσι: «Ονειρευόμουν όλη μου τη ζωή αυτή τη στιγμή, μην ξεχνάμε αυτούς που δεν τα κατάφεραν»

Συγκινημένος ο Λιονέλ Μέσι, μαζί με την οικογένειά του, είδε…

Διαβάστε το στο onsports.gr

Μέσι: «Το ονειρευόμουν όλη μου τη ζωή»

Αυτό που συνέβη το βράδυ της Πέμπτης (23/3) στο Μονουμεντάλ ήταν βγαλμένο από τα πιο τρελά όνειρα του Λιονέλ Μέσι...

Διαβάστε το στο fosonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φορτσάτη Ρεάλ «πάτησε» την Μπασκόνια και έκανε το πρώτο βήμα για το Final 4 της Euroleague!

Ανακούφιση στη Μακάμπι με τον Μπόλντγουιν

«Στοπ» από την Αστυνομία και στους οπαδούς του Παναθηναϊκού για συγκέντρωση έξω από το ξενοδοχείο της ομάδας

Τα συγχαρητήρια των παικτών της πρώτης ομάδας του Ολυμπιακού στους πρωταθλήτες Ευρώπης (ΦΩΤΟ)

ΒΙΝΤΕΟ: Το μοιραίο λάθος του Σλούκα στο τέλος

Αισιόδοξος για το μέλλον παρά την ήττα ο Αταμάν