Φαίη Ξυλά: Η εξομολόγηση για την αποβολή στην πρώτη της εγκυμοσύνη και η απάντηση στις φήμες για σχέση με τον Βασίλη Μίχα

14:06 - 24/03/2023

Για τη σχέση με τον πρώην σύζυγό της Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο, την πρώτη της εγκυμοσύνη που δεν To άρθρο Φαίη Ξυλά: Η εξομολόγηση για την αποβολή στην πρώτη της εγκυμοσύνη και η απάντηση στις φήμες για σχέση με τον Βασίλη Μίχα δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φαίη Ξυλά: Η αποκάλυψη για την αποβολή στην πρώτη της εγκυμοσύνη

H Φαίη Ξυλά παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και μίλησε για τη σχέση με τον πρώην σύζυγό της...

Διαβάστε το στο Zougla

Φαίη Ξυλά: Η αποκάλυψη για την αποβολή στην πρώτη της εγκυμοσύνη

H Φαίη Ξυλά παραχώρησε μια αποκαλυπτική συνέντευξη στην εκπομπή “Ποιος είναι πρωινιάτικα” και μίλησε για τη σχέση με τον πρώην σύζυγό της Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο, την πρώτη της εγκυμοσύνη που δεν ολοκληρώθηκε ποτέ, αλλά και τις φήμες που την ήθελαν σε σχέση με τον Βασίλη Μίχα. «Ευτυχώς με τον πρώην σύζυγό μου έχουμε πολύ καλές σχέσεις. […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Φαίη Ξυλά: Η εξομολόγηση για την αποβολή στην πρώτη της εγκυμοσύνη

«Δεν διέψευσα ούτε επιβεβαίωσα τις φήμες για σχέση με τον Βασίλη Μίχα όπως κάνω και με όλα τα κουτσομπολιά»

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Φαίη Ξυλά: Η εξομολόγηση για την αποβολή στην πρώτη της εγκυμοσύνη -“Είχα δίδυμα”

Η Φαίη Ξυλά ήταν καλεσμένη στην εκπομπή “Ποιος είναι πρωινιάτικα” την Παρασκευή. Η γνωστή ηθοποιός μίλησε μεταξύ άλλων για τη σχέση της με τον πρώην σύζυγό της Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο, την πρώτη της εγκυμοσύνη και τα δημοσιεύματα που την ήθελαν σε σχέση με τον Βασίλη Μίχα μετά το διαζύγιό της. «Ευτυχώς με τον πρώην σύζυγό μου […] The post Φαίη Ξυλά: Η εξομολόγηση για την αποβολή στην πρώτη της εγκυμοσύνη -“Είχα δίδυμα” appeared first on InStyle.

Διαβάστε το στο instyle.gr

Ξυλά: H απάντηση στις φήμες για σχέση με τον Βασίλη Μίχα

Ξυλά: Απάντησε στις φήμες που την ήθελαν να είναι σε σχέση με τον συμπρωταγωνιστή της στη σειρά «Έρωτας με διαφορά», Βασίλη Μίχα. Η Φαίη Ξυλά, μίλησε στην εκπομπή “Ποιος είναι πρωινιάτικα” τη σχέση με τον πρώην σύζυγό της Κωνσταντίνο Γιαννακόπουλο, αλλά και τις φήμες για σχέση με τον Βασίλη Μίχα. Διαβάστε τη συνέχεια του άρθρου […] The post Ξυλά: H απάντηση στις φήμες για σχέση με τον Βασίλη Μίχα appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»