Μαρία Κορινθίου – Γιάννης Αϊβάζης: Πρόταση «βόμβα» για την παρουσίαση πρωινής εκπομπής

14:20 - 24/03/2023

Η Μαρία Κορινθίου και ο Γιάννης Αϊβάζης είναι ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της ελληνικής To άρθρο Μαρία Κορινθίου – Γιάννης Αϊβάζης: Πρόταση «βόμβα» για την παρουσίαση πρωινής εκπομπής δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μαρία Κορινθίου - Γιάννης Αϊβάζης: Δεν θα αναλάβουν πρωινή εκπομπή στο Star

Το κανάλι διαψεύδει τα δημοσιεύματα που κυκλοφορούν

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Μαρία Κορινθίου - Γιάννης Αϊβάζης: Η πρόταση για την παρουσίαση πρωινής εκπομπής

Μαρία Κορινθίου - Γιάννης Αϊβάζης: Έχει δεχτεί πρόταση για πρωινή εκπομπή;Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Μαρία Κορινθίου-Γιάννης Αϊβάζης: Η νέα χρονιά και η πρώτη προσέγγιση από το Star

Η Μαρία Κορινθίου και ο Γιάννης Αϊβάζης είναι ένα από τα πιο αγαπημένα ζευγάρια της ελληνικής showbiz που το κοινό δείχνει να αγαπά πολύ. Δεν είναι λίγες οι φορές που τους έχουμε ακούσει να παραδέχονται πως έχουν δεχτεί προτάσεις από τηλεοπτικούς σταθμούς για να παρουσιάσουν από κοινού μια εκπομπή. Αυτή τη φορά όμως, η Μαρία […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Μαρία Κορινθίου – Γιάννης Αϊβάζης: Δέχτηκαν πρόταση για το πρωινό του Star;

Η Νάνσυ Νικολαϊδου αποκάλυψε σήμερα στον αέρα της Ελένης ότι οι άνθρωποι του Star έχουν προσεγγίσει τη Μαρία Κορινθίου και […] The post Μαρία Κορινθίου – Γιάννης Αϊβάζης: Δέχτηκαν πρόταση για το πρωινό του Star; appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»