Νίκος Μουτσινάς για Super Κατερίνα: «Φτάνει, έλεος, γκώσαμε… είναι φρικτή τηλεόραση»

16:04 - 24/03/2023

Μέσα από το «Καλό μεσημεράκι» της Παρασκευής πέρασε από… κόσκινο ο Νίκος Μουτσινάς, για μια ακόμη φορά, σύσσωμη την ελληνική τηλεόραση. […] The post Νίκος Μουτσινάς για Super Κατερίνα: «Φτάνει, έλεος, γκώσαμε… είναι φρικτή τηλεόραση» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκος Μουτσινάς για Super Κατερίνα: «Αυτό είναι φρικτή τηλεόραση, ούτε καν παλιά»

Απόσπασμα από την εκπομπή Super Κατερίνα, στο οποίο υπήρχε σχολιασμός για το πόσοι ρεπόρτερ συνάντησαν την Ελίνα Παπίλα για ερωτήσεις προβλήθηκε στο Καλό Μεσημεράκι, με τον Νίκο Μουτσινά να χαρακτηρίζει τα λεγόμενα των ανθρώπων της πρωινής παρέας του Alpha «φρικτή τηλεόραση». «Αδελφοί μου φτάνει, φτάνει, γκώσαμε, έλεος, αρκετά! Φτάνει! Φτάνει! Φτάνει! Ρε, άκου τώρα για […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Νίκος Μουτσινάς για Super Κατερίνα: «Αυτό είναι φρικτή τηλεόραση, ούτε καν παλιά»

Απόσπασμα από την εκπομπή Super Κατερίνα, στο οποίο υπήρχε σχολιασμός για το πόσοι ρεπόρτερ συνάντησαν την To άρθρο Νίκος Μουτσινάς για Super Κατερίνα: «Αυτό είναι φρικτή τηλεόραση, ούτε καν παλιά» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Νίκος Μουτσινάς για “Super Κατερίνα”: «Φτάνει, έλεος, γκώσαμε, είναι φρικτή τηλεόραση»

Όταν, προβλήθηκε στον αέρα ένα απόσπασμα από την "Super Κατερίνα", ο γνωστός παρουσιαστής εξερράγη με την προσέγγιση στην Ελίνα Παπίλα.

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»