Τάσος Μπουγάς για το διαφημιστικό της Jumbo: «Δεν έχω καμία δουλειά να μιλήσω με τη Θεοδωρίδου»

13:34 - 25/03/2023

«Έγινε χοντρό νταβαντούρι» λέει ο Τάσος Μπουγάς για τη διασκευή του τραγουδιού της Νατάσας Θεοδωρίδου που ερμήνευσε σε διαφημιστικό των…Περισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπουγάς για τη viral πασχαλινή διαφήμιση: «Δεν έχω καμία δουλειά να μιλήσω με τη Θεοδωρίδου»

Στενοχωρημένη δήλωσε η τραγουδίστρια για τη χρήση του «Φεγγάρι μου» σε διαφήμιση που ο Τάσος Μπουγάς «κράζει» τους vegan - Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις του

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Τάσος Μπουγάς: «Δεν έχω καμία δουλειά να μιλήσω με την Νατάσα Θεοδωρίδου»

«Επανάφερα το τραγούδι στην επικαιρότητα γιατί είχε ξεχαστεί και δεν το έλεγαν σε κανένα μαγαζί», τόνισε ο τραγουδιστής.

Διαβάστε το στο in.gr

Μπουγάς για τη viral πασχαλινή διαφήμιση: «Δεν έχω καμία δουλειά να μιλήσω με τη Θεοδωρίδου»

Ο Τάσος Μπουγάς πρωταγωνιστεί στην καθιερωμένη πλέον πασχαλινή διαφήμιση για γνωστή αλυσίδα καταστημάτων, η οποία έγινε viral στα social media για το «κράξιμο» στους vegan.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Μπουγάς για τη viral πασχαλινή διαφήμιση: «Δεν έχω καμία δουλειά να μιλήσω με τη Θεοδωρίδου»

«Εγώ έχω δουλέψει με μεγαλύτερα ονόματα από τη Νατάσα»

Διαβάστε το στο news.gr

Μπουγάς για την διαφήμιση των Jumbo: «Δεν έχω καμία δουλειά να μιλήσω με την Νατάσα Θεοδωρίδου»

Ο Τάσος Μπουγάς μίλησε στο «Χαμογέλα και πάλι» για το τραγούδι που έκανε διασκευή και είχε ερμηνεύσει η Νατάσσα Θεοδωρίδου. Ο «πλανητάρχης» ή κατά κόσμον Τάσος Μπουγάς αναφέρθηκε στο τραγούδι που έχει ερμηνεύσει η Νατάσα Θεοδωρίδου, για διαφήμιση για γνωστή εταιρεία με αρνιά και κοκορέτσια, και την ενόχληση της τραγουδίστριας. Ο Τάσος Μπουγάς είπε αρχικά: […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τάσος Μπουγάς: «Δεν έχω καμία δουλειά να μιλήσω με την Θεοδωρίδου και τον Θεοφάνους»

Στενοχωρημένη δήλωσε η τραγουδίστρια για τη χρήση του «Φεγγάρι μου» σε διαφήμιση που ο Τάσος Μπουγάς «κράζει» τους vegan - Δείτε το βίντεο με τις δηλώσεις του

Διαβάστε το στο pagenews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Κτηνωδία: Πυροβόλησαν και σκότωσαν δελφινάκι

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3-0: Βήμα τίτλου με εμφάνιση... Πρωταθλήτριας για την «Ένωση»

Super League: Στο +4 κι αγκαλιάζει τον τίτλο η ΑΕΚ

Σακελλαροπούλου από Χιλή: «Οι σχέσεις των δύο χωρών βρίσκονται σε άριστο επίπεδο»

Λασίθι: Περιπέτεια για 57χρονη πεζοπόρο που τραυματίστηκε στο φαράγγι του Ρίχτη

Γιώργος Λυγγερίδης: Το «φλασάκι» με τα 15 βίντεο από ανώνυμο πληροφοριοδότη ξεκλείδωσε την υπόθεση