Τάκης Ζαχαράτος: «Ήταν η χειρότερη προδοσία, δεν πίστευα ότι θα έφταναν σε τέτοιο σημείο»

16:44 - 25/03/2023

Συνέντευξη στο Dot και τη Γωγώ Αυγερινοπούλου έδωσε ο Τάκης Ζαχαράτος. Ο γνωστός καλλιτέχνης μίλησε και για την προδοσία που […] The post Τάκης Ζαχαράτος: «Ήταν η χειρότερη προδοσία, δεν πίστευα ότι θα έφταναν σε τέτοιο σημείο» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τάκης Ζαχαράτος: Δεν πίστευα ότι θα έφταναν σε τέτοιο σημείο, η χειρότερη προδοσία

“Η Μαρινέλλα είναι ο μέντοράς μου” παραδέχθηκε, επίσης, ο Τάκης Ζαχαρατος. Σε μια εκ βαθέων εξομολόγηση προχώρησε ο Τάκης Ζαχαράτος, όταν συνάντησε τη Γωγώ Αυγερινοπούλου στο DOT του Σαββάτου στο STAR, όπου και αναφέρθηκε στην προδοσία που βίωσε από δύο πολύ κοντινούς του ανθρώπους. «Η φιλία είναι πολύ σημαντική στη ζωή μου. Είμαι πολύ τυχερός ... Περισσότερα To άρθρο Τάκης Ζαχαράτος: Δεν πίστευα ότι θα έφταναν σε τέτοιο σημείο, η χειρότερη προδοσία δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τάκης Ζαχαράτος: «Ήταν η χειρότερη προδοσία, δεν πίστευα ότι θα έφταναν σε τέτοιο σημείο»

Ο Τάκης Ζαχαράτος μίλησε για όσους θίγονται από τις μιμήσεις του, αλλά και για εκείνους που ανυπομονούν να τους συμπεριλάβει στις παραστάσεις του.

Διαβάστε το στο in.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Ήταν η χειρότερη προδοσία, δεν πίστευα ότι θα έφταναν σε αυτό σημείο»

Συνέντευξη στο Dot και τη Γωγώ Αυγερινοπούλου έδωσε ο Τάκης Ζαχαράτος. Ο γνωστός καλλιτέχνης μίλησε και για την προδοσία που βίωσε από δύο πολύ κοντινούς του ανθρώπους.

Διαβάστε το στο thebest.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Ήταν η χειρότερη προδοσία, δεν πίστευα ότι θα έφταναν σε τέτοιο σημείο»

Συνέντευξη στο Dot και τη Γωγώ Αυγερινοπούλου έδωσε ο Τάκης Ζαχαράτος. Ο γνωστός καλλιτέχνης μίλησε και για την προδοσία που βίωσε από δύο πολύ κοντινούς του ανθρώπους. Συνέντευξη στο Dot και τη Γωγώ Αυγερινοπούλου έδωσε ο Τάκης Ζαχαράτος. Ο γνωστός καλλιτέχνης μίλησε και για την προδοσία που βίωσε από δύο πολύ κοντινούς του ανθρώπους. «Η φιλία είναι πολύ σημαντική στη ζωή μου. Είμαι πολύ τυχερός κι επειδή με έχουν προδώσει φίλοι μου και επειδή με έχουν λατρέψει. Μέσα στην καραντίνα αισθάνθηκα τη […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Τάκης Ζαχαράτος: «Ήταν η χειρότερη προδοσία, δεν πίστευα ότι θα έφταναν σε τέτοιο σημείο»

Ο Τάκης Ζαχαράτος μίλησε για όσους θίγονται από τις μιμήσεις του, αλλά και για εκείνους που ανυπομονούν να τους συμπεριλάβει στις παραστάσεις του.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»