Δημήτρης Μπάσης: «Αν δεν ήταν αυτός ο άνθρωπος να με προσγειώσει, ίσως να είχα ξεφύγει»

00:26 - 26/03/2023

Ο Δημήτρης Μπάσης βρέθηκε καλεσμένος της Ρούλας Κορομηλά στο Σπίτι με το MEGA, τη νύχτα του Σαββάτου, όταν και προσέφερε ένα […] The post Δημήτρης Μπάσης: «Αν δεν ήταν αυτός ο άνθρωπος να με προσγειώσει, ίσως να είχα ξεφύγει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Μπάσης: «Αν δεν ήταν αυτός να με προσγειώσει, ίσως να είχα ξεφύγει»

«Όχι, δεν είναι εύκολο να μην καβαλήσεις το καλάμι αν δεν έχεις ανθρώπους να σε προσγειώσουν»

Διαβάστε το στο in.gr

Δημήτρης Μπάσης: Αν δεν ήταν ο Χρήστος Νικολόπουλος να με προσγειώσει, ίσως να είχα ξεφύγει

Ο Δημήτρης Μπάσης βρέθηκε καλεσμένος της Ρούλας Κορομηλά στο Σπίτι με το MEGA, τη νύχτα του Σαββάτου, όταν και προσέφερε ένα πλήρες μουσικό πρόγραμμα στο τηλεοπτικό κοινό. Κατά τη διάρκεια της βραδιάς, μάλιστα, ο γνωστός τραγουδιστής συνομίλησε με την παρουσιάστρια και αναφέρθηκε τόσο στα πρώτα του βήματα όσο και στην μεγάλη επιτυχία με το κομμάτι «Ψίθυροι καρδιάς». Ειδικότερα, ο Δημήτρης Μπάσης σημείωσε χαρακτηριστικά πως «η πρώτη μου δισκογραφική δουλειά ήταν με τον Χρήστο Νικολόπουλο, οι «Ψίθυροι καρδιάς». Ο Χρήστος δεν είναι απλά ένας σπουδαίος συνθέτης, είναι ένα κεφάλαιο στο σύγχρονο λαϊκό τραγούδι και πραγματικά τον ευχαριστώ. Ευχαριστώ την τύχη που βρέθηκε στον δρόμο μου γιατ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση