Στάθης Σχίζας: «Μετά το παιχνίδι οι πρώτες μου στιγμές με την Αλεξάνδρα ήταν αμήχανες»

12:50 - 26/03/2023

Οι απαντήσεις του Στάθη Σχίζα για τη σχέση του με την Αλεξάνδρα ΠαναγιώταρουΠερισσότερα...

Διαβάστε Περισσότερα στο NewsBomb
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Στάθης Σχίζας: «Μετά το παιχνίδι οι πρώτες μου στιγμές με την Αλεξάνδρα ήταν αμήχανες»

«Στο βωμό του χρήματος τα ισοπεδώσουμε όλα. Έχω κινηθεί νομικά», τόνισε

Διαβάστε το στο in.gr

Στάθης Σχίζας: «Όταν επέτρεψα από το παιχνίδι οι πρώτες μου στιγμές με την Αλεξάνδρα ήταν αμήχανες»

Ο Στάθης Σχίζας μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» και τη δημοσιογράφο Πέννυ Καβέτσου κι αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στην οικειοθελή του αποχώρηση από το «Survivor All Star» και τη σχέση του με την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου. «Δεν μετάνιωσα. Είμαι σταθερός άνθρωπος και δεν μετανιώνω για πράγματα. Ήταν συνειδητή απόφασή μου. Αν γύριζα πίσω τον […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Στάθης Σχίζας: «Οι πρώτες μου στιγμές με την Αλεξάνδρα και με την κόρη μου ήταν αμήχανες»

Η κάμερα της εκπομπής «Χαμογέλα και πάλι» συνάντησε τον Στάθη Σχίζα ο οποίος μίλησε για την απόφασή του να αποχωρήσει από το ριάλιτι επιβίωσης αλλά και τη σχέση του με την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου. «Είμαι σταθερός άνθρωπος και δεν μετανιώνω για πράγματα. Ήταν συνειδητή απόφασή μου. Αν γύριζα πίσω τον χρόνο, θα αποχωρούσα και πάλι. Ό,τι […] The post Στάθης Σχίζας: «Οι πρώτες μου στιγμές με την Αλεξάνδρα και με την κόρη μου ήταν αμήχανες» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ NewsBomb

Λίβανος: Η Χεζμπολάχ εξαπέλυσε επίθεση με δεκάδες ρουκέτες εναντίον του Ισραήλ

Survivor: Στενεύουν τα περιθώρια για την κόκκινη ομάδα – Υποψήφιος ο Χριστόφορος

Eurovision 2024 - Μαρίνα Σάττι: Αποκάλυψη για τελείως νέο κοστούμι στη σκηνή

Survivor: Άλλη μία οικειοθελής αποχώρηση σόκαρε τους παίκτες - «Μπορεί να χρειαστεί χειρουργείο»

Κλήρωση Τζόκερ σήμερα (23/4/2024): Ένας υπερτυχερός κέρδισε 5,4 εκατ. ευρώ

Κίνα: Τα μυστηριώδη βουνά-πυραμίδες στο Γκουϊτζόου προκαλούν τη φαντασία