Τροχαίο στην Κρήτη: «Το δέντρο έσπασε το κεφάλι» της 22χρονης αθλήτρια συγχρονισμένης κολύμβησης

15:46 - 26/03/2023

“Έχασα μια κόρη” λέει στο newsit.gr ο πατέρας του μέλλοντα αρραβωνιαστικού της 22χρονης Πένυς, η οποία άφησε την τελευταία της πνοή σε τροχαίο, στο Ηράκλειο της Κρήτης. Η 22χρονη ήταν συνοδηγός στο αυτοκίνητο που ξέφυγε της πορείας του και έπεσε με σφοδρότητα στον κορμό ενός δέντρου, σε δρόμο προς τις Άνω Αρχάνες. Οι συγγενείς και ... Περισσότερα To άρθρο Τροχαίο στην Κρήτη: «Το δέντρο έσπασε το κεφάλι» της 22χρονης αθλήτρια συγχρονισμένης κολύμβησης δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θλίψη στην Κρήτη από τον θάνατο 22χρονης αθλήτριας συγχρονισμένης κολύμβησης από τροχαίο – «Το παιδί μου έφυγε άδικα»

Εγώ αύριο θα το πάω νύφη στην εκκλησία, δηλώνει συγκλονισμένη η μητέρα της

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Επίδομα μητρότητας: Τα SOS για την καταβολή του σε επαγγελματίες και αγρότισσες

Γιατί η αγορά βλέπει φθηνό φυσικό αέριο για το υπόλοιπο της δεκαετίας

Καιρός σήμερα: Ισχυρές βροχές σε Κεντρική και Ανατολικό Αιγαίο

Σε κλοιό κακοκαιρίας η χώρα - Οι περιοχές σε «κόκκινο» συναγερμό και πώς θα εξελιχθεί το φαινόμενο

Μπασκόνια – Βίρτους 89-77: Ο Χάουαρντ οδήγησε τους Βάσκους στα πλέι οφ της Euroleague και στη Ρεάλ Μαδρίτης

Περιστέρι – Βασίλης Σπανούλης: Περήφανος για τους παίκτες μου, πάμε να κάνουμε το παιχνίδι μας στο Final Four