Κώστας Τσουρός: «Δεν γύριζαν το κεφάλι να με κοιτάξουν, έκαναν νοήματα με τα χέρια τους»

01:42 - 27/03/2023

Καλεσμένος του Θέμη Γεωργαντά βρέθηκε ο Κώστας Τσουρός, το βράδυ της Κυριακής, στο πλατό της εκπομπής After Dark στο OPEN. Ο […] The post Κώστας Τσουρός: «Δεν γύριζαν το κεφάλι να με κοιτάξουν, έκαναν νοήματα με τα χέρια τους» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Τσουρός: «Δεν γύριζαν το κεφάλι να με κοιτάξουν, έκαναν νοήματα με τα χέρια τους»

«Τηλέφωνο με έχουν πάρει πολλές φορές αλλά όσοι παίρνουν τηλέφωνο είναι πολύ πιο εύκολο να το διαχειριστείς μιας και σε παίρνουν γιατί τους αφορά το γιατί είπες αυτό», αποκαλύπτει ο δημοσιογράφος

Διαβάστε το στο in.gr

Κώστας Τσουρός: «Δεν γύριζαν το κεφάλι να με κοιτάξουν, έκαναν νοήματα με τα χέρια τους»

Στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά βρέθηκε ο Κώστας Τσουρός, το βράδυ της Κυριακής, στο πλατό της εκπομπής After Dark στο OPEN και μίλησε για όλους και για όλα.Στην εκπομπή του Θέμη Γεωργαντά βρέθηκε ο Κώστας Τσουρός, το βράδυ της Κυριακής, στο πλατό της εκπομπής After Dark στο OPEN και μίλησε για όλους και για όλα.O Κώστας Τσουρός σημείωσε πως «από την αρχή έλεγα την γνώμη μου και τότε στο πρωινό γινόταν χαμός, δεν μπορούσα να βγω έξω. Όποτε έβγαινα, συναντούσα πάντα κάποιον […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κώστας Τσουρός: "Δεν γύριζαν το κεφάλι να με κοιτάξουν, έκαναν νοήματα με τα χέρια τους"

"Θυμάμαι πολλές περιπτώσεις που βγαίναμε το βράδυ, με έβλεπαν από μακριά και μου έριχναν βλέμματα περίεργα"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»