Κώστας Τσουρός: «Kαιγόντουσαν άνθρωποι δίπλα μου και έπρεπε να βγω ζωντανά να μεταδώσω»

08:04 - 27/03/2023

Καλεσμένος στην εκπομπή After Dark βρέθηκε το βράδυ της Κυριακής 26/3 ο Κώστας Τσουρός. Ο γνωστός To άρθρο Κώστας Τσουρός: «Kαιγόντουσαν άνθρωποι δίπλα μου και έπρεπε να βγω ζωντανά να μεταδώσω» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Τσουρός: «Καιγόντουσαν άνθρωποι δίπλα μου και έπρεπε να βγω ζωντανά να μεταδώσω»

«Δεν το έχω ξεχάσει ποτέ, μου σηκώνεται η τρίχα και τώρα» τόνισε ο δημοσιογράφος για μία δύσκολη στιγμή που είχε στον τηλεοπτικό αέρα - Δείτε το βίντεο

Διαβάστε το στο neolaia.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Σταματίνα Τσιμτσιλή για Εριέττα Κούρκουλου: «Όλες οι γυναίκες που ζούμε το πένθος της αποβολής κάνουμε τις ίδιες σκέψεις»

Δήμος Βερύκιος για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν καταλάβει ότι μπορεί να “παίξει” και να νικήσει την άλλη πλευρά το πάει μέχρι τέρμα»

Νότης Σφακιανάκης: Σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση ο τραγουδιστής – Αντιμέτωπος με νέα απώλεια

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Η προβληματική σχέση με τον πατέρα μου ξεκίνησε όταν κατάλαβε τι συμβαίνει στη σεξουαλική μου ζωή»

Μαίρη Μηνά: Ποια είναι η ηθοποιός που εντυπωσίασε ως Πρωθιέρεια στην τελετή αφής της Ολυμπιακής Φλόγας

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Πέμπτη 18 Απριλίου 2024