Φώτης Σεργουλόπουλος: «Εγώ με αυτόν παλιά… Είναι παντρεμένος, έχει και δύο παιδάκια»

13:30 - 27/03/2023

Με έμμεση πλην σαφή διάθεση να σατιρίσουν τον Ανδρέα Μικρούτσικο και τις αποκαλύψεις του για την Όλγα Τρέμη, επέστρεψαν ο […] The post Φώτης Σεργουλόπουλος: «Εγώ με αυτόν παλιά… Είναι παντρεμένος, έχει και δύο παιδάκια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σεργουλόπουλος: «Εγώ με αυτόν παλιά… Ήταν κολλημένος-Είναι παντρεμένος, έχει και δύο παιδάκια»

Φώτης Σεργουλόπουλος και Τζένη Μελιτά το μεσημέρι της Δευτέρας (27/03), στο «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν», στην ΕΡΤ, είχαν όρεξη για πλάκα αλλά και για… καρφιά!Φώτης Σεργουλόπουλος και Τζένη Μελιτά το μεσημέρι της Δευτέρας (27/03), στο «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν», στην ΕΡΤ, είχαν όρεξη για πλάκα αλλά και για… καρφιά!Στις «Ρόμπες», οι δύο παρουσιαστές είχαν έναν διάλογο δήθεν αποκαλυπτικό, ο οποίος υποτίθεται ότι γινόταν ενώ δεν έγραφαν οι κάμερες, με έμμεση πλην σαφή διάθεση να σατιρίσουν τον Ανδρέα Μικρούτσικο […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: «Εγώ με αυτόν παλιά… Είναι παντρεμένος, έχει και δύο παιδάκια»

«Εγώ κάποια στιγμή δεν ήθελα και λέω άντε από εδώ μωρέ»

Διαβάστε το στο news.gr

Φώτης Σεργουλόπουλος: “Εγώ με αυτόν παλιά… Είναι παντρεμένος, έχει και δύο παιδάκια”

“Ήταν και λίγο κολλημένος. Εγώ κάποια στιγμή δεν ήθελα και λέω άντε από εδώ μωρέ”. Με έμμεση πλην σαφή διάθεση να σατιρίσουν τον Ανδρέα Μικρούτσικο και τις αποκαλύψεις του για την Όλγα Τρέμη, επέστρεψαν ο Φώτης Σεργουλόπουλος και η Τζένη Μελιτά το μεσημέρι της Δευτέρας, στο «Πρωίαν σε είδον τη μεσημβρίαν». Στις «Ρόμπες», οι δύο […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»