Γιάννης Λουκάκος: Εξηγεί τους λόγους για τους οποίους δεν βρίσκεται πλέον στην τηλεόραση

19:52 - 27/03/2023

Ο Γιάννης Λουκάκος μίλησε για το MasterChef αλλά και τα χρόνια που ζούσε στην Νέα Υόρκη. Ο πρώην κριτής του MasterChef μεταξύ άλλων εξήγησε και τους λόγους που πλέον δεν βρίσκεται στην τηλεόραση Ο ίδιος ανέφερε στην εκπομπή «Στούντιο 4»: «Δεν μπήκα ποτέ στην διαδικασία να μιλήσω για τα προσωπικά μου θέματα στην τηλεόραση. Δεν αισθάνομαι […] The post Γιάννης Λουκάκος: Εξηγεί τους λόγους για τους οποίους δεν βρίσκεται πλέον στην τηλεόραση appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε Περισσότερα στο okmag.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Λουκάκος: Δεν μπήκα ποτέ στην διαδικασία να μιλήσω για τα προσωπικά μου θέματα στην τηλεόραση

“Ξέρω όμως ότι η τηλεόραση χρειάζεται ως ένα βαθμό να δίνεις τέτοια τροφή για να συντηρείσαι σε μία κατάσταση κι εγώ δεν ήμουν διατεθειμένος να το κάνω” δήλωσε ο Γιάννης Λουκάκος. Ο Γιάννης Λουκάκος ήταν καλεσμένος στο Στούντιο 4 με την Νάνσυ Ζαμπέτογλου και τον Θανάση Αναγνωστόπουλο. Ο γνωστός σεφ μίλησε για τον ρόλο που ... Περισσότερα To άρθρο Γιάννης Λουκάκος: Δεν μπήκα ποτέ στην διαδικασία να μιλήσω για τα προσωπικά μου θέματα στην τηλεόραση δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Γιάννης Λουκάκος: Ο λόγος που δεν βρίσκεται πλέον στην τηλεόραση

Ο Γιάννης Λουκάκος αναφέρθηκε στους λόγους που δεν βρίσκεται στην τηλεόραση.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

O Γιάννης Λουκάκος αποκαλύπτει τους λόγους που δεν βρίσκεται στην τηλεόραση

Καλεσμένος στην εκπομπή «Στούντιο 4» ήταν  ο Γιάννης Λουκάκος, ο οποίος  μίλησε για τους λόγους που δεν βρίσκεται στην τηλεόραση. «Δεν μπήκα ποτέ στην διαδικασία να μιλήσω για τα προσωπικά μου θέματα στην τηλεόραση. Δεν αισθάνομαι την ανάγκη ότι χρειάζεται να μοιραστώ. Αυτό μπορεί να αλλάξει αύριο. Δεν την έδωσα αυτήν την τροφή» είπε αρχικά […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιάννης Λουκάκος: Αποκάλυψε τους πραγματικούς λόγους που δεν βρίσκεται πλέον στην τηλεόραση

Ο Γιάννης Λουκάκος παραχώρησε συνέντευξη στην εκπομπή «Στούντιο 4» και αναφέρθηκε στους λόγους που δεν βρίσκεται To άρθρο Γιάννης Λουκάκος: Αποκάλυψε τους πραγματικούς λόγους που δεν βρίσκεται πλέον στην τηλεόραση δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ okmag.gr

Ζήνα Κουτσελίνη: «Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου με έχει στηρίξει πολύ παραπάνω από ανθρώπους που περίμενα ότι θα το έκαναν»

Καίτη Φίνου: Εξηγεί για ποιο λόγο έχασε τα δόντια της

Κατερίνα Λιόλιου: Η αποκάλυψη που δεν περιμέναμε – «Είχα μια σκοτεινή περίοδο…»

Μαρία Κωνσταντάρου: Πήγε στο Cash or Trash για να πουλήσει έναν συλλεκτικό καθρέφτη

Κιάρα Φεράνι: Οι πρώτες φωτογραφίες από το νέο της σπίτι

Ελεάνα Στραβοδήμου: «Με αφορά η δημιουργία οικογένειας, αλλά όχι ο γάμος»