Άρης Σοϊλέδης και Βρισηίδα Ανδριώτου σε άγριο καβγά – «Να σου έδινα εγώ φαγητό; Να μου κοβόταν το χέρι»

22:38 - 27/03/2023

Με αφορμή την αποβολή του Ηλία Γκότση και του Γιωρίκα Πιλίδη από τον σημερινό αγώνα καθώς To άρθρο Άρης Σοϊλέδης και Βρισηίδα Ανδριώτου σε άγριο καβγά – «Να σου έδινα εγώ φαγητό; Να μου κοβόταν το χέρι» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

James Καφετζής, Άρης Σοϊλέδης και Βρισηίδα Ανδριώτου: Ο άγριος καβγάς στο Twitter

Με αφορμή την αποβολή του Ηλία Γκότση και του Γιωρίκα Πιλίδη από τον σημερινό αγώνα καθώς παραβίασαν κανόνες του Survivor All Star...

Διαβάστε το στο Zougla

James Καφετζής, Άρης Σοϊλέδης και Βρισηίδα Ανδριώτου: Ο άγριος καβγάς στο Twitter

Με αφορμή την αποβολή του Ηλία Γκότση και του Γιωρίκα Πιλίδη από τον σημερινό αγώνα καθώς παραβίασαν κανόνες του Survivor All Star, ο James Καφετζής αποκάλυψε έμμεσα στο προφίλ του στο Twitter ότι δεν υπάρχει παίκτης που δεν έχει κλέψει φαγητό. Αυτό είχε ως συνέπεια να ξεσπάσει άγριος καβγάς ανάμεσα στον Άρη Σοϊλέδη και την […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Άρης Σοϊλέδης και Βρισηίδα Ανδριώτου αρπάχτηκαν άγρια: «Σου έδινε φαγητό ο Σπύρος με τα λεφτά που έστελναν οι δικοί του»

Ταραχή προκλήθηκε στο Twitter με τον καβγά που είχαν ο Άρης Σοϊλέδης κι η Βρισηίδα Ανδριώτου. Αφορμή υπήρξε η ανακοίνωση […] The post Άρης Σοϊλέδης και Βρισηίδα Ανδριώτου αρπάχτηκαν άγρια: «Σου έδινε φαγητό ο Σπύρος με τα λεφτά που έστελναν οι δικοί του» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Survivor 2024: Αποχώρησε ο Τζέιμς Καφετζής – Παράτησε στη μέση τον αγώνα

Παναγιώτα Βλαντή: «Μικρή δεν είχα καλή σχέση με τον καθρέφτη, αισθανόμουν άσχμημα»

Χριστίνα Μπόμπα: Τα αρνητικά σχόλια για τις φωτογραφίες χωρίς ρούχα και η αποστομωτική απάντησή της

Ιωάννα Μαλέσκου για Ελένη Μενεγάκη: «Δεν ήθελα να προφέρω το όνομά της»

Η Μάντη Περσάκη ξέρει πως θα κάνεις γράμμωση ποδιών και κοιλιάς μέχρι το Πάσχα (μέρος β’)

Μπέσσυ Μάλφα: Η τρυφερή εξομολόγηση για τον Γεράσιμο Σκιαδαρέση – «Είναι ο άγγελός μου, τον λατρεύω»