Λαγονήσι: Φωτογραφία από το αυτοκίνητο του δράστη που πυροβόλησε τους 16χρονους – Ποιο είναι το προφίλ του

22:48 - 27/03/2023

Αδιευκρίνιστο παραμένει το κίνητρο του δράστη που πυροβόλησε εναντίον δύο 16χρονων στο Λαγονήσι το βράδυ της Παρασκευής (24/03), τραυματίζοντας τον έναν εκ των δυο.Αδιευκρίνιστο παραμένει το κίνητρο του δράστη που πυροβόλησε εναντίον δύο 16χρονων στο Λαγονήσι το βράδυ της Παρασκευής (24/03), τραυματίζοντας τον έναν εκ των δυο.Οι Αρχές συνεχίζουν τις έρευνές τους, προκειμένου να σκιαγραφήσουν πλήρως το προφίλ του δράστη και να προχωρήσουν στη σύλληψή του. Την ίδια στιγμή, ο Alpha φέρνει στο φως μία φωτογραφία-ντοκουμέντο από το […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Φωτογραφία ντοκουμέντο από το αυτοκίνητο που πυροβόλησε τον 16χρονο

Σε εξέλιξη οι έρευνες για τον πυροβολισμό του 16χρονου στο Λαγονήσι – Παραμένει μυστήριο το κίνητρο του δράστη.

Διαβάστε το στο tanea.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης