Χριστίνα Κολέτσα: «Έφαγα την μία απογοήτευση μετά την άλλη και σκέφτηκα ότι είναι καλύτερο να μην κάνω οικογένεια»

01:10 - 28/03/2023

Η Χριστίνα Κολέτσα ήταν καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Η γοητευτική τραγουδίστρια μίλησε για τον λόγο […] The post Χριστίνα Κολέτσα: «Έφαγα την μία απογοήτευση μετά την άλλη και σκέφτηκα ότι είναι καλύτερο να μην κάνω οικογένεια» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χριστίνα Κολέτσα: «Έφαγα την μία απογοήτευση μετά την άλλη και σκέφτηκα ότι είναι καλύτερο να μην κάνω οικογένεια»

Η Χριστίνα Κολέτσα το βράδυ της Δευτέρας ήταν καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Η γνωστή τραγουδίστρια μίλησε μέσα σε όλα για τον λόγο που δεν θέλησε να κάνει οικογένεια, ενώ παλιότερα ήταν το όνειρό της. «Μου έχουν κάνει άπειρες (σ.σ. προτάσεις γάμου). Στα social media μου κάνουν κάθε μέρα. Αν υπήρχε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Χριστίνα Κολέτσα: «Έφαγα την μία απογοήτευση μετά την άλλη και σκέφτηκα ότι είναι καλύτερο να μην κάνω οικογένεια»

Καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, ήταν η Χριστίνα Κωλέτσα, η οποία μίλησε για τον λόγο που δεν θέλησε να κάνει οικογένεια.Καλεσμένη στο The 2night Show με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου, ήταν η Χριστίνα Κωλέτσα, η οποία μίλησε για τον λόγο που δεν θέλησε να κάνει οικογένεια.«Μου έχουν κάνει άπειρες (σ.σ. προτάσεις γάμου). Στα social media μου κάνουν κάθε μέρα. Αν υπήρχε κάποια σοβαρή περίπτωση, θα είχα παντρευτεί.  Όταν ήμουν πάρα πολύ μικρή, για να σου είμαι […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»