Survivor – Ασημακόπουλος: «Γκότση μου πήρες τελικά αυτό που σου άξιζε» (τρέιλερ)

02:02 - 28/03/2023

Συγκλονιστικό το σημερινό επεισόδιο του Survivor. Ο Γιώργος Λιανός ανακοίνωσε την αποβολή του Ηλία Γκότση και του Γιωρίκα Πηλίδη Διαβάστε τη συνέχεια εδώ Survivor – Ασημακόπουλος: «Γκότση μου πήρες τελικά αυτό που σου άξιζε» (τρέιλερ)

Διαβάστε Περισσότερα στο happytv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star - Γιώργος Ασημακόπουλος: «Γκότση μου, ηγέτη μου, φιλάκια»

Οι παίκτες του Survivor All Star, σχολιάζουν την αποβολή Ηλία Γκότση και Γιωρίκα Πιλίδη.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Survivor – Ασημακόπουλος: «Γκότση μου, ηγέτη μου, φιλάκια!»

Η αποβολή του Ηλία Γκότση προκάλεσε ανάμεικτα συναισθήματα στις δύο ομάδες του Survivor All Star. Τι ανέφερε ο Γιώργος Ασημακόπουλος; The post Survivor – Ασημακόπουλος: «Γκότση μου, ηγέτη μου, φιλάκια!» appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ happytv.gr

Συγκινεί η Ελένη Φουρέιρα – Το δημόσιο «ευχαριστώ» στον Αλμπέρτο Μποτία και στη μητέρα της

Το προξενιό της Ιουλίας: «Κάθε γυναίκα της οικογένεια μου προσπαθεί όλη της τη ζωή να ξεφύγει από έναν Ραζίνη»

Το προξενιό της Ιουλίας: «Ο άντρας σου και σε έδιωξε και κράτησε το μωρό»

Ψυχοκόρες: «Η Δήμητρα Ματσούκα σε κάθε επεισόδιο με συγκινεί όλο και περισσότερο με την ερμηνεία της»

Χρύσα Μπανδέλη: Κάνει την έκπληξη με το νέο της medley

Το ναυάγιο: Α ρε Παύλο κρίμα, πολύ κοντά ήσουνα, άλλα ήσουνα και άτυχος. Καλό παράδεισο συνάδελφε!