Survivor All Star: «Νόμιζαν ότι ήμουν χαζή» – Η Νικολέτα Μαυρίδη «καρφώνει» τους πρώην συμπαίκτες της

21:24 - 28/03/2023

Εκτός Survivor All Star βρίσκεται η Νικολέτα Μαυρίδη μετά τη τελευταία ψηφοφορία του τηλεοπτικού κοινού. Η πρώην παίκτρια του reality βρέθηκε καλεσμένη του Νίκου Μουτσινά στο «Καλό μεσημεράκι» του ΣΚΑΪ το μεσημέρι της Τρίτης (28/03) και μεταξύ άλλων «κάρφωσε» του πρώην συμπαίκτες της τονίζοντας πως τη θεωρούσαν «χαζή». «Εγώ την πρώτη κουβέντα με την παραγωγή την έκανα το καλοκαίρι και τον Οκτώβρη ενημερώθηκα ότι θα φύγω με τους πρώτους. Είχα ακυρώσει δουλειές, χορηγικά, το μαγαζί και τα λοιπά… και ενημερώθηκα ότι δεν θα κάνω trailer», ανέφερε αρχικά η Νικολέτα Μαυρίδη. «Αφού έφυγαν οι πρώτοι, μετά από 2 βδομάδες χτυπάει το τηλέφωνο και μου λένε: τρέχεις να κάνεις εμβόλια. Χάνονται, το από

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Οπαδός της Φενέρμπαχτσε έσπασε το σαλόνι του στην τελευταία απόκρουση του Τζολάκη

Τελικός Conference League – Opap Arena: Πώς μπορεί να αλλάξει η έδρα αν προκριθεί ο Ολυμπιακός

Η Ελλη Κοκκίνου απαντά αν έχει κάνει πλαστική – «Φοβάμαι πολύ μην ξυπνήσω και με δω παραποιημένη» 

Τι θα συμβεί στο σώμα σου αν σταματήσεις να τρως λιπαρά;

ΟΠΑΠ Forward: Ψήφος εμπιστοσύνης στη γυναικεία επιχειρηματικότητα

Ρουά Ματ: Μία διαφορετική παρτίδα στο ιστορικό μπιλιαρδάδικο της πλατείας Αμερικής