Survivor: Πυρ ομαδόν για τον Ηλία Γκότση – «Διέπραξες μια τραγική απάτη»

21:32 - 28/03/2023

Ο Ηλίας Γκότσης αποβλήθηκε από το Survivor καθώς προμηθευόταν κρυφά φαγητό κι όπως ήταν φυσικό, άνοιξαν οι ασκοί του Αιόλου. […] The post Survivor: Πυρ ομαδόν για τον Ηλία Γκότση – «Διέπραξες μια τραγική απάτη» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Survivor All Star: «Καταπέλτης» ο Σπύρος Μαρτίκας για τον Ηλία Γκότση – «Άνθρακας ο θησαυρός είσαι Γκότση μου, απάτη»

Η αποβολή του Ηλία Γκότση και του Γιωρίκα Πιλίδη από το Survivor All Star γιατί παραβίασαν τους κανόνες του παιχνιδιού – Τα τηλεφωνήματα του Γιωρίκα Πιλίδη σε Ελλάδα και ο Ηλίας Γκότσης που έτρωγε κατ’ εξακολούθηση και συστηματικά – φαίνεται πως για κάποιους ήταν μια δικαίωση – Ο Βασάλος γνώριζε για Γκότση και Πιλίδη, αλλά δεν ήθελε να γίνει «ρουφιάνος» – «Όπως στρώνεις, κοιμάσαι – Αργά ή γρήγορα ο “κλέφτης” θα πιαστεί» – και για άλλους ήταν κάτι αρκετά ξαφνικό. O Γιωρίκας Πιλίδης έκανε χρήση κινητού και επικοινώνησε με Ελλάδα, ενώ κάποιος δικός του άνθρωπος έστειλε 300 δολάρια σε έναν ντόπιο. Όσον αφορά τον Ηλία Γκότση, έγινε λόγος για μια λίστα με ψώνια, γραμμένη

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γενική… κατακραυγή για τον Ηλία Γκότση στο Survivor: «Διέπραξες μια τραγική απάτη»

Ο Ηλίας Γκότσης αποβλήθηκε από το Survivor καθώς προμηθευόταν κρυφά φαγητό κι όπως ήταν φυσικό, άνοιξαν οι ασκοί του Αιόλου.Ο Ηλίας Γκότσης αποβλήθηκε από το Survivor καθώς προμηθευόταν κρυφά φαγητό κι όπως ήταν φυσικό, άνοιξαν οι ασκοί του Αιόλου.Oι πρώην συμπαίκτες του στην ομάδα του στράφηκαν εναντίον του με τον Σπύρο Μαρτίκα και τον Γιώργο Ασημακόπουλο να πρωταγωνιστούν στα βέλη. «Γκότση μου, νικητή του Survivor 2018, ηγέτη της Μπλε ομάδας. Νικούσες κι ήσουν φαγωμένος; […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Survivor All Star: «Καταπέλτης» ο Σπύρος Μαρτίκας για τον Ηλία Γκότσης: «Άνθρακας είσαι, απάτη»

Με νέο επεισόδιο επέστρεψε απόψε, Τρίτη 28/3 το Survivor All Star. Μετά την αποβολή του Ηλία To άρθρο Survivor All Star: «Καταπέλτης» ο Σπύρος Μαρτίκας για τον Ηλία Γκότσης: «Άνθρακας είσαι, απάτη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Survivor: Έσβησε για πάντα την φλογίτσα της και αποχώρησε στην τρίτη και φαρμακερή

Ανθή Σαλαγκούδη: «Στο δελτίο ειδήσεων νιώθω πολύ περισσότερο ο εαυτός μου»

Survivor – Τα πήρε άγρια και αποχώρησε: «Είναι ασέβεια προς το πρόσωπο μου»

MasterChef: Τον καθαίρεσαν από αρχηγό και νευριασμένος δεν θέλει ούτε τον Θεό για αντίπαλο

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση