MasterChef: Επέστρεψε και τα σχόλια πήραν φωτιά – «Τι είναι αυτό καλέ;»

22:50 - 28/03/2023

Με την Δοκιμασία του Mystery Box ξεκίνησε η εβδομάδα για το MasterChef κι οι διαγωνιζόμενοι έβαλαν τα δυνατά τους, ούτως […] The post MasterChef: Επέστρεψε και τα σχόλια πήραν φωτιά – «Τι είναι αυτό καλέ;» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

MasterChef: Επέστρεψε και τα σχόλια πήραν «φωτιά» – «Τι είναι αυτό καλέ;»

Η Γιώτα ήταν εκείνη που στο επεισόδιο της Τρίτης (28/3) στο MasterChef απέτυχε να αποδώσει το ζητούμενο στη δοκιμασία αντιγραφής και πέρασε τη δεύτερη φάση της μονομαχίας με μία… παλιά καραβάνα του διαγωνισμού. «Μιλφέιγ από λαζάνια και σαλιγκάρια» ήταν το πιάτο, με την παίκτρια να συγκεντρώνει χαμηλή βαθμολογία, αφού τα λαζάνια ήταν ωμά και μάλιστα ο Λεωνίδας Κουτσόπουλος δεν κατάφερε να δοκιμάσει το πιάτο της. Τα σαλιγκάρια, μάλιστα και τα «μαργαριτάρια» του εξώστη για την κατηγορία του ζωικού βασιλείου που ανήκουν τα συγκεκριμένα μαλάκια προκάλεσαν το τρολάρισμα του Σωτήρη Κοντιζά – Μπαρόφερτος όποιος φέρνει μπαρ μαζί, κλαμπόφερτος όποιος φέρνει το κλαμπ του μαζί –, ο οποίος

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

MasterChef: Επέστρεψε ο Γρηγόρης Γιαννόπουλος και οι συμπαίκτες του των δίκασαν – «Τι είναι αυτό καλέ;»

Η εβδομάδα για το MasterChef ξεκίνησε με την Δοκιμασία του Mystery Box κι οι διαγωνιζόμενοι έβαλαν To άρθρο MasterChef: Επέστρεψε ο Γρηγόρης Γιαννόπουλος και οι συμπαίκτες του των δίκασαν – «Τι είναι αυτό καλέ;» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος