Κατερίνα Καινούργιου: «Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος έχει έρθει σπίτι μου, αλλά δε θέλει να με βλέπει»

11:38 - 29/03/2023

Στον Δημήτρη Ουγγαρέζο αναφέρθηκε η Κατερίνα Καινούργιου, μέσα από την εκπομπή της, με τον οποίο στο To άρθρο Κατερίνα Καινούργιου: «Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος έχει έρθει σπίτι μου, αλλά δε θέλει να με βλέπει» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατερίνα Καινούργιου για Δημήτρη Ουγγαρέζο: «Έχει έρθει σπίτι μου, αλλά δε θέλει να με βλέπει»

Το πρωί της Τετάρτης η Κατερίνα Καινούργιου μέσα από την εκπομπή της, αναφέρθηκε στον Δημήτρη Ουγγαρέζο, με τον οποίο στο παρελθόν υπήρξαν στενοί φίλοι και συνεργάτες. Με αφορμή την Ελένη Μενεγάκη η οποία βρέθηκε στο σπίτι του Δημήτρη Ουγγαρέζου για το πάρτι γενεθλίων του, η Κατερίνα Καινούργιου ανέφερε πως ο παρουσιαστής επισκέπτεται και το δικό […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατερίνα Καινούργιου για Δημήτρη Ουγγαρέζο: «Έχει έρθει σπίτι μου αλλά δεν θέλει να με βλέπει»

Στις φιλικές σχέσεις που διατηρεί με τον αδελφό της ο Δημήτρης Ουγγαρέζος αναφέρθηκε η Κατερίνα Καινούργιου.Στις φιλικές σχέσεις που διατηρεί με τον αδελφό της ο Δημήτρης Ουγγαρέζος αναφέρθηκε η Κατερίνα Καινούργιου. «Ο Δημήτρης έχει έρθει στο σπίτι μου, κάνει παρέα με τον αδελφό μου κι εμένα δε θέλει να με βλέπει», είπε η Κατερίνα Καινούργιου. «Μια χαρά με τους άλλους, αλλά: δεν θέλω να βλέπω την αδελφή σου φίλε, αλλά […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Κατερίνα Καινούργιου για Δημήτρη Ουγγαρέζο: «Έχει έρθει σπίτι μου αλλά δεν θέλει να με βλέπει»

Στον Δημήτρη Ουγγαρέζο και τις φιλικές σχέσεις που διατηρεί με τον αδελφό της αναφέρθηκε η Κατερίνα Καινούργιου μέσα από την […] The post Κατερίνα Καινούργιου για Δημήτρη Ουγγαρέζο: «Έχει έρθει σπίτι μου αλλά δεν θέλει να με βλέπει» appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Κατερίνα Καινούργιου: «Έχει έρθει σπίτι μου, αλλά δεν θέλει να με βλέπει»

Η παρουσιάστρια αποκάλυψε ότι ο Δημήτρης Ουγγαρέζος έχει πολύ καλές σχέσεις με τον αδελφό της σε αντίθεση με την ίδια

Διαβάστε το στο news.gr

Καινούργιου για Ουγγαρέζο: "Έχει έρθει σπίτι μου αλλά δεν θέλει να με βλέπει"

Όσα δήλωσε

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»