Χάρης Ρώμας: Πήγα σε παραλία γυμνιστών και ξαφνικά ακούστηκε μια φωνή «μαμά, βλέπω το π… του»

15:00 - 29/03/2023

Συνέντευξη στην εκπομπή «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά έδωσε ο Χάρης Ρώμας και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα προσωπικά του.Συνέντευξη στην εκπομπή «Ελένη» και τον Κωνσταντίνο Αρκά έδωσε ο Χάρης Ρώμας και μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα προσωπικά του.«Δύο χρόνια έλειψα από την τηλεόραση και επέστρεψα μετά από πολλή σκέψη γιατί έχω μπει σε τελείως διαφορετική ρότα. Με αγαπάνε ως καλλιτέχνη, όμως, ο κάθε άνθρωπος έχει μια διαδρομή στη ζωή του. Αντιμετωπίζομαι από τους συναδέλφους […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Χάρης Ρώμας: Το απίθανο περιστατικό παραλία γυμνιστών – «Μαμά βλέπω το πο@λ! του»

Τι συνέβη;

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Χάρης Ρώμας: Το απίθανο περιστατικό παραλία γυμνιστών – «Μαμά βλέπω το πο@λ! του»

Τι συνέβη;

Διαβάστε το στο in.gr

Μυθική δήλωση Ρώμα: «Πήγα σε παραλία γυμνιστών και κάποιος φώναξε "μαμά βλέπω το... μόριο του Χάρη Ρώμα"»

Ο Χάρης Ρώμας με αφορμή την επιστροφή στα τηλεοπτικά δρώμενα διηγήθηκε ένα περιστατικό που του είχε συμβεί σε παραλία γυμνιστών.

Διαβάστε το στο Gazzetta
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης

Αύριο στο υπουργικό Συμβούλιο ανακοινώνεται η νέα αύξηση στον κατώτατο μισθό