Κατιάνα Μπαλανίκα: «Με τον Αλέξανδρο Ρήγα έγινε delete»

01:24 - 30/03/2023

Σε μια επιλεκτική τηλεοπτική της συνέντευξη, τη νύχτα της Τετάρτης, η Κατιάνα Μπαλανίκα βρέθηκε καλεσμένη της Αννίτας Πάνια και του […] The post Κατιάνα Μπαλανίκα: «Με τον Αλέξανδρο Ρήγα έγινε delete» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κατιάνα Μπαλανίκα για Αλέξανδρο Ρήγα: «Έκανα delete, δεν τον βλέπω»

Η Κατιάνα Μπαλανίκα, τη νύχτα της Τετάρτης, βρέθηκε καλεσμένη της Αννίτας Πάνια και του Ηλία Ψινάκη στο πλατό της εκπομπής «Έλεος».  Μέσα σε όλα, η αγαπημένη ηθοποιός αναφέρθηκε στην παλαιότερη συνεργασία με τον Αλέξανδρο Ρήγα και το τέλος της προσωπικής τους σχέσης. Ειδικότερα, η Κατιάνα Μπαλανίκα σημείωσε χαρακτηριστικά πως «το Ντόλτσε Βίτα έχει αφήσει ιστορία, […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Κατιάνα Μπαλανίκα: «Στον Αλέξανδρο Ρήγα έκανα delete»

H Κατιάνα Μπαλανίκα τόνισε ότι και να της ζητήσει κάποιος συγγνώμη, όταν έχει κάνει delete, δεν τον βλέπει.

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Κατιάνα Μπαλανίκα: Στον Αλέξανδρο Ρήγα έκανα delete και δεν υπάρχει όπισθεν

Η Κατιάνα Μπαλανίκα μίλησε για τις συνεργασίες της, την προσωπική της ζωή και την κατάθλιψη που κατάφερε να ξεπεράσει.Στην παρέα της Αννίτας Πάνια και του Ηλία Ψινάκη βρέθηκε το βράδυ της Τετάρτης η Κατιάνα Μπαλανίκα. Στην κουβέντα που είχαν αναφέρθηκε στη σχέση που έχει σήμερα με τον Αλέξανδρο Ρήγα, στη συνεργασία της με τον Γιώργο Μαρίνο, τον γάμο της με τον Στηβ Κακέτση και στην κατάθλιψη που τελικά ξεπέρασε. Η Κατιάνα Μπαλανίκα δέχτηκε τις ερωτήσεις της Αννίτας Πάνια για τον ρόλο της στη σειρά Ντόλτσε Βίτα και μίλησε σχετικά: «Πέρασα πολύ καλά στο Ντόλτσε Βίτα. Δεν έχω καμία σχέση με τη Σάσα. Η Σάσα έχει πει ατάκες που εκφράζουν τους φίλους μου όχι εμένα. Κάπως έτσι την είδα, πήρα ατάκες από

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr

Κατιάνα Μπαλανίκα: "Με τον Αλέξανδρο Ρήγα έγινε delete"

"Έγινε και τελείωσε η ιστορία"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Κατιάνα Μπαλανίκα: «Με τον Αλέξανδρο Ρήγα έγινε delete, δεν τον βλέπω»

Η Κατιάνα Μπαλανίκα και ο Αλέξανδρος Ρήγας δεν έχουν πια καμία επαφή. Όπως εξήγησε η ηθοποιός τον έχει κάνει delete από τη ζωή της. Όταν συμβαίνει αυτό όπως λέει τον άλλον δεν τον βλέπει καν και μια συγγνώμη δεν είναι αρκετή για να το αλλάξει. «Με τον Ρήγα έγινε delete», απάντησε η Κατιάνα Μπαλανίκα όταν […] The post Κατιάνα Μπαλανίκα: «Με τον Αλέξανδρο Ρήγα έγινε delete, δεν τον βλέπω» appeared first on OK! Magazine.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»