«Εξερράγη» στον αέρα του Mega η Ανθή Βούλγαρη: «Θέλω να ζητήσω ένα μεγάλο συγγνώμη από τους τηλεθεατές»

09:56 - 30/03/2023

Ξέσπασε με φωνές η Ανθή Βούλγαρη στον αέρα της εκπομπής Κοινωνία Ώρα Mega.  Όλα ξεκίνησαν όταν To άρθρο «Εξερράγη» στον αέρα του Mega η Ανθή Βούλγαρη: «Θέλω να ζητήσω ένα μεγάλο συγγνώμη από τους τηλεθεατές» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ανθή Βούλγαρη για σκηνικό με Πλεύρη και Σκουρλέτη: «Θέλω να ζητήσω ένα μεγάλο συγγνώμη από τους τηλεθεατές»

«Αν μεροληπτούμε φαίνεται από τα ρεπορτάζ μας»

Διαβάστε το στο tanea.gr

Δίκη για τη δολοφονία του Άλκη Καμπανού: «Θέλω να ζητήσω μια μεγάλη συγγνώμη που ο γιος μου βρέθηκε εκεί»

Δίκη για τη δολοφονία του Άλκη Καμπανού: Στο βήμα του μάρτυρα ανέβηκαν μεταξύ άλλων μητέρες των κατηγορουμένων - Η διαδικασία συνεχίζεται με την εξέταση μαρτύρων υπεράσπισης

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Ανθή Βούλγαρη: Ο λόγος που η παρουσιάστρια ζήτησε συγγνώμη από τους τηλεθεατές

Μετά τα πολλά μηνύματα που δέχθηκε από τηλεθεατές η Ανθή Βούλγαρη θέλησε να τους ζητήσει συγγνώμη για όσα συνέβησαν στον αέρα της εκπομπής.Ανέβηκαν οι τόνοι στην πρωινή εκπομπή «Κοινωνία ώρα Mega», με τον Ιορδάνη Χασαπόπουλο και την Ανθή Βούλγαρη με την παρουσιάστρια στο κλείσιμο της εκπομπής να ζητάει συγγνώμη από τους τηλεθεατές. Ο λόγος ήταν οι φωνές των δύο καλεσμένων, Θάνου Πλεύρη και Πάνου Σκουρλέτη οι οποίοι μιλούσαν ο ένας πάνω στον άλλον με τους τηλεθεατές να στέλνουν μηνύματα στην εκπομπή, παραπονούμενοι ότι δεν ακούνε τίποτα. Οι δύο παρουσιαστές τους ζήτησαν να σταματήσουν ώστε να πάρει τον λόγο ο έτερος καλεσμένος, ο κ. Χρήστος Σαλαλές, ωστόσο μάταια προσπαθούσαν να τους ηρεμήσουν. Σ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Κατερίνα Καινούργιου για Ελεονώρα Μελέτη: «Αν δείτε τι σχόλια δέχεται, θα πάθετε σοκ»

Στεφανία Γουλιώτη: Το spoiler για τον δεύτερο κύκλο του Maestro και η αποκάλυψη για τους γονείς της

Η Hλιάνα Παπαγεωργίου έχει ήδη το τέλειο look για το βράδυ της Ανάστασης!

Το Ναυάγιο: Ο Παντελίδης δίνει εντολή θανάτου για τον Παύλο Ξενάτο – Όσα θα δούμε στο αποψινό επεισόδιο

Βίκυ Παπαδοπούλου – Θάνος Τοκάκης: Σπάνια βραδινή έξοδος για το ζευγάρι – Φωτογραφίες

Το Ναυάγιο: Η Αλίκη επιχειρεί να αποκαλύψει στον Παντελίδη την εγκυμοσύνη της – Όσα θα δούμε απόψε