Ανθή Βούλγαρη εκτός εαυτού με τον Πάνο Σκουρλέτη: «Μη μου κάντε υποδείξεις»

10:20 - 30/03/2023

Καλεσμένοι στην «Κοινωνία Ώρα MEGA», ήταν το πρωί της Πέμπτης ο Θάνος Πλεύρης και ο Πάνος Σκουρλέτης. Οι δύο πολιτικοί […] The post Ανθή Βούλγαρη εκτός εαυτού με τον Πάνο Σκουρλέτη: «Μη μου κάντε υποδείξεις» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Μακελειό» στο πλατό του Mega: Ανθή Βούλγαρη εκτός εαυτού με τον Πάνο Σκουρλέτη – «Μη μου κάντε υποδείξεις»

Ανέβηκαν οι τόνοι στην πρωινή εκπομπή του Mega με την Ανθή Σαλαγκούδη και τον Ιορδάνη Χασαπόπουλο να προσπαθούν να επαναφέρουν την τάξη.Ανέβηκαν οι τόνοι στην πρωινή εκπομπή του Mega με την Ανθή Σαλαγκούδη και τον Ιορδάνη Χασαπόπουλο να προσπαθούν να επαναφέρουν την τάξη.Η Ανθή Βούλγαρη ζήτησε από τον Πάνο Σκουρλέτη να ολοκληρώσει τις δηλώσεις του, ώστε να δώσει τον λόγο στον Χρήστο Σαλαλέ και στον Θάνο Πλεύρη. Ο κ. Σκουρλέτης συνέχισε με τις δηλώσεις του, με αποτέλεσμα η […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ένταση ανάμεσα στην Ανθή Βούλγαρη και τον Πάνο Σκουρλέτη: «Δεν θα μου υψώνετε τη φωνή»

«Σας παρακαλώ, μη μου κάντε υποδείξεις»

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δημήτρης Παπανώτας κατά Δημήτρη Πανόπουλου: «Βασιλικότερος του βασιλέως ο πιτσιρικάς;»

Δώρα Τσαμπάζη για Δημήτρη Παπανώτα: «Στο αμοντάριστο υλικό βρίσκω και άλλα προβληματικά σημεία»

Χριστόφορος Παπακαλιάτης: «Είναι άδικο να συγκριθεί το Maestro με άλλες ελληνικές σειρές»

Γιώργος Τσούλης για Ελένη Μενεγάκη: «Είναι μια απόφαση που την έχει πάρει για κάποιους λόγους»

Νίκος Χρηστίδης: «Η σεξουαλική παρενόχληση με έκανε πιο επιφυλακτικό με τους ανθρώπους»

Δημήτρης Κόκοτας – Γιώργος Λιάγκας: «Τα πράγματα δεν πήγαν έτσι όπως περίμεναν»