Γιάννης Πουλόπουλος: «Εγώ δεν έχω ψυχραιμία όταν νομιμοποιείται το κέρατο, αγαπημένη μου Κατερίνα»

12:18 - 30/03/2023

Ένταση προκλήθηκε στο πάνελ του Super Κατερίνα κατά τον σχολιασμό των εξελίξεων στο φετινό Survivor. Ο Γιάννης Πουλόπουλος, μετά την […] The post Γιάννης Πουλόπουλος: «Εγώ δεν έχω ψυχραιμία όταν νομιμοποιείται το κέρατο, αγαπημένη μου Κατερίνα» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Πουλόπουλος: «Εγώ δεν έχω ψυχραιμία όταν νομιμοποιείται το κέρατο αγαπημένη μου Κατερίνα»

O Γιάννης Πουλόπουλος ξέσπασε στην εκπομπή “Super Κατερίνα” με αφορμή τις ερωτήσεις του Acun Ilicali στους παίκτες του Survivor All Star...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιάννης Πουλόπουλος: «Εγώ δεν έχω ψυχραιμία όταν νομιμοποιείται το κέρατο αγαπημένη μου Κατερίνα»

O Γιάννης Πουλόπουλος ξέσπασε στην εκπομπή “Super Κατερίνα” με αφορμή τις ερωτήσεις του Acun Ilicali στους παίκτες του Survivor All Star για την προσωπική τους ζωή. Οι απαντήσεις της Ελευθερία Ελευθερίου και η γενικότερη στάση της, έδωσε αφορμή για σχολιασμό στην πρωινή παρέα με τον Γιάννη Πουλόπολο να διαφωνεί στον τηλεοπτικό αέρα. «Συγγνώμη, σας ενόχλησε […]

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Έξαλλος ο Πουλόπουλος: «Εγώ δεν έχω ψυχραιμία όταν νομιμοποιείται το κέρατο, αγαπημένη μου Κατερίνα»

Έξαλλος έγινε ο Γιάννης Πουλόπουλος με το απόσπασμα από το Survivor, που έδειχνε την Ελευθερία Ελευθερίου να μιλά για τον Μάριο Πρίαμο.Έξαλλος έγινε ο Γιάννης Πουλόπουλος με το απόσπασμα από το Survivor, που έδειχνε την Ελευθερία Ελευθερίου να μιλά για τον Μάριο Πρίαμο.«Σας ενόχλησε ο Ατζούν που κάνει τη δουλειά του ή οι απαντήσεις της Ελευθερίας Ελευθερίου, που είναι μία γυναίκα που έχει απατηθεί και το αντιμετωπίζει με αυτή την ψυχραιμία; Εγώ δεν έχω ψυχραιμία, όταν […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιάννης Πουλόπουλος: «Εγώ δεν έχω ψυχραιμία, όταν νομιμοποιείται το κέρατο, αγαπημένη μου Κατερίνα»

Ξέσπασε ο Γιάννης Πουλόπουλος στην εκπομπή Super Κατερίνα με αφορμή τις ερωτήσεις του Ατζούν Ιλιτζαλί στους To άρθρο Γιάννης Πουλόπουλος: «Εγώ δεν έχω ψυχραιμία, όταν νομιμοποιείται το κέρατο, αγαπημένη μου Κατερίνα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Γιάννης Πουλόπουλος: "Εγώ δεν έχω ψυχραιμία όταν νομιμοποιείται το κέρατο, αγαπημένη μου Κατερίνα"

"Μπράβο σας, Σουηδοί όλοι! Αυτό που λες δεν σε τιμάει καθόλου, οικογενειάρχης άνθρωπος"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Μπουρλότο στο Survivor με την ατάκα του για τις γυναίκες: «Μας είπε άχρηστες ρε φίλε»

Φώτης Σεργουλόπουλος «κόλαφος» για την… επιλογή των γυναικών στην κακοποίηση

Survivor: Τα νέα δεδομένα φέρνουν αναταράξεις στις δύο ομάδες

Σασμός: Τι εξελίξεις θα φέρει η επιστροφή του Ρούσσου στην Άνω Ποριά;

Ο Λάμπρος Κωνσταντάρας «καίει» τον Νίκο Μάνεση για τα νούμερα τηλεθέασης: «Τι αλαζονεία είναι αυτή;»

Άρης Καβατζίκης: «Δεν έχω θρηνήσει ακόμα τον αδελφό και τη μητέρα μου»