Νεότερα για την υγεία του πάπα Φραγκίσκου: «Βελτιώνεται και οι θεραπείες συνεχίζονται» λέει το Βατικανό

14:36 - 30/03/2023

Στο καθολικό νοσοκομείο Αγκοστίνο Τζεμέλι της Ρώμης, στο οποίο εισήχθη χθες, Τετάρτη, (29/3) παραμένει ο πάπας Φραγκίσκος. Η κατάσταση της υγείας μου, σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες πηγαίνει καλύτερα. Στενοί του συνεργάτες έκαναν γνωστό ότι ο Ποντίφικας ευχαριστεί για τα αμέτρητα μηνύματα που δέχθηκε, με ευχές για γρήγορη ανάρρωση ενώ αναφέρουν πως «ξανάρχισε να εργάζεται». Το Βατικανό, παράλληλα, υπογραμμίζει ότι ο Φραγκίσκος πάσχει από χρόνια βρογχίτιδα, με πρόβλημα άσθματος και ότι έχει αρχίσει να του χορηγείται αντιβιοτική θεραπεία. «Διάβασε εφημερίδες και ξανάρχισε να εργάζεται» Η κατάσταση της υγείας του, η οποία επιδεινώθηκε πιθανόν λόγω υπερκόπωσης, «βελτιώνεται σταδιακά κα

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νεότερα για την υγεία του πάπα Φραγκίσκου: «Βελτιώνεται και οι θεραπείες συνεχίζονται» λέει το Βατικανό

Στο καθολικό νοσοκομείο Αγκοστίνο Τζεμέλι της Ρώμης, στο οποίο εισήχθη χθες, Τετάρτη, (29/3) παραμένει ο πάπας Φραγκίσκος. Η κατάσταση της υγείας μου, σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες πηγαίνει καλύτερα. Το άρθρο Νεότερα για την υγεία του πάπα Φραγκίσκου: «Βελτιώνεται και οι θεραπείες συνεχίζονται» λέει το Βατικανό εμφανίστηκε πρώτα στο ΕΚΚΛΗΣΙΑ ONLINE.

Διαβάστε το στο ekklisiaonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα