Δέσποινα Τσούτσα: «Μόλις είχα χάσει τον μπαμπά μου, μού έγραφαν ότι έπρεπε να ντρέπεται για εμένα»

16:10 - 30/03/2023

Η Δέσποινα Τσούτσα που τη φετινή σεζόν συμμετέχει στην επιτυχημένη σειρά του Alpha “Ο Παράδεισος των To άρθρο Δέσποινα Τσούτσα: «Μόλις είχα χάσει τον μπαμπά μου, μού έγραφαν ότι έπρεπε να ντρέπεται για εμένα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δέσποινα Τσούτσα: Μόλις είχα χάσει τον μπαμπά μου και μου έγραφαν ότι θα έπρεπε να ντρέπεται για εμένα

Δείτε το βίντεο με τη συνέντευξη της ηθοποιού που πρωταγωνιστεί στον «Παράδεισο των κυριών»

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Δέσποινα Τσούτσα: «Έλεγαν ότι ο πατέρας μου θα έπρεπε να ντρέπεται για εμένα»

«Μόλις είχα χάσει τον μπαμπά μου»

Διαβάστε το στο in.gr

Δέσποινα Τσούτσα: «Μόλις είχα χάσει τον μπαμπά μου, μού έγραφαν ότι έπρεπε να ντρέπεται για εμένα – Όποιος έχει κακία μέσα του»

Η Δέσποινα Τσούτσα που τη φετινή σεζόν συμμετέχει στην επιτυχημένη σειρά του Alpha “Ο Παράδεισος των Κυριών” βρέθηκε σήμερα καλεσμένη στην εκπομπή “Super Κατερίνα” και μέσα σε όλα αποκάλυψε και κάποια πολύ άσχημα σχόλια που δέχτηκε όταν πέθανε ο μπαμπάς της.Η Δέσποινα Τσούτσα που τη φετινή σεζόν συμμετέχει στην επιτυχημένη σειρά του Alpha “Ο Παράδεισος των Κυριών” βρέθηκε σήμερα καλεσμένη στην εκπομπή “Super Κατερίνα” και μέσα σε όλα αποκάλυψε και κάποια πολύ άσχημα σχόλια που δέχτηκε όταν πέθανε ο μπαμπάς της.«Είχα ανεβάσει μια φωτογραφία, μόλις είχα χάσει τον μπαμπά μου, και έγραφαν από κάτω πολύ […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Δέσποινα Τσούτσα: «Είχα χάσει τον μπαμπά μου και έγραφαν ότι έπρεπε να ντρέπεται για μένα»

Η ηθοποιός για τα σχόλια που δέχθηκε για μια φωτογραφία στα social media μετά τον θάνατο του πατέρα της

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»