Αρχίζει από τη Δευτέρα το πρόγραμμα «Σπίτι μου» με τα δάνεια σε νέα ζευγάρια

19:54 - 30/03/2023

Από τη Δευτέρα 3 Απριλίου ξεκινά το πρόγραμμα «Σπίτι μου» με τα δάνεια σε νέα ζευγάρια. Οι δικαιούχοι θα μπορούν να πηγαίνουν στις μεγάλες τράπεζες, ώστε να λάβουν τις απαραίτητες πληροφορίες, όπως ανέφερε χαρακτηριστικά ο υπουργός Επικρατείας Ακης Σκέρτσος. Παράλληλα, είπε ότι οι σχετικές ανακοινώσεις για τις λεπτομέρειες του προγράμματος αναμένεται να γίνουν αύριο, Παρασκευή …

Διαβάστε Περισσότερα στο agriniopress.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξεκινά από Δευτέρα το πρόγραμμα «Σπίτι μου» με χαμηλότοκα δάνεια σε νέα ζευγάρια: Διαδικασία και προϋποθέσεις

Ο υπουργός Εργασίας Κωστής Χατζηδάκης καο και ο Υπουργός Επικρατείας Άκης Σκέρτσος θα παραχωρήσουν συνέντευξη Τύπου για το θέμα της χορήγησης χαμηλότοκων στεγαστικών δανείων για νέους. Η υποβολή των αιτήσεων για τα χαμηλότοκα δάνεια θα ξεκινήσει τη Δευτέρα 3 Απριλίου. Οι πολίτες που πληρούν τις προϋποθέσεις συμμετοχής στο πρόγραμμα (δηλαδή...

Διαβάστε το στο newsitamea.gr

Από τη Δευτέρα το πρόγραμμα «Σπίτι μου» με τα δάνεια σε νέα ζευγάρια

Οι σχετικές ανακοινώσεις για τις λεπτομέρειες του προγράμματος αναμένεται να γίνουν αύριο, Παρασκευή, 31 Μαρτίου. Από τη Δευτέρα 3 Απριλίου ξεκινά το πρόγραμμα «Σπίτι μου» με τα δάνεια σε νέα ζευγάρια. Οι δικαιούχοι θα μπορούν να πηγαίνουν στις μεγάλες τράπεζες, ώστε να λάβουν τις απαραίτητες πληροφορίες, όπως ανέφερε χαρακτηριστικά ο υπουργός Επικρατείας Άκης Σκέρτσος. Παράλληλα, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Από τη Δευτέρα το πρόγραμμα «Σπίτι μου» με τα δάνεια σε νέα ζευγάρια

Οι σχετικές ανακοινώσεις για τις λεπτομέρειες του προγράμματος αναμένεται να γίνουν αύριο, Παρασκευή, 31 Μαρτίου. Αρχίζει από τη Δευτέρα το πρόγραμμα «Σπίτι μου» με τα δάνεια σε νέα ζευγάρια με τους δικαιούχους να μπορούν να πηγαίνουν στις μεγάλες τράπεζες ώστε να λάβουν τις απαραίτητες πληροφορίες, όπως ανέφερε χαρακτηριστικά ο υπουργός Επικρατείας Ακης Σκέρτσος. Οι σχετικές […] The post Από τη Δευτέρα το πρόγραμμα «Σπίτι μου» με τα δάνεια σε νέα ζευγάρια appeared first on Tromaktiko.gr.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ agriniopress.gr

Παναιτώλιο: Έριξαν μπάζα στις αρδευτικές διώρυγες Δ7 και Δ11

Ο Εμπορικός Σύλλογος Αγρινίου καλεί στην απεργιακή συγκέντρωση της 17ης Απριλίου

Ευρωεκλογές 2024: Αυτοί είναι οι 42 υποψήφιοι ευρωβουλευτές της Νέας Δημοκρατίας

Παναιτωλικός: Χωρίς τρεις η αποστολή για Αστέρα

Συνέχισε την κόντρα με Μικρούτσικο ο Light: «Τον γκούγκλαρα αλλά διαπίστωσα ότι ήταν ο Θάνος, ο Ανδρέας δεν έχει επίπεδο» (video)

Μητροπολίτης Δαμασκηνός: «Έχουμε χρέος να αντιστεκόμαστε στην κάθε είδους αδικία»