My Style Rocks: Μύλος έγιναν Βασιλική, Αιμιλία και Όλγα – «Είναι φουλ κοροϊδία αυτό»

20:06 - 30/03/2023

Για μια ακόμα φορά… χτύπησαν κόκκινο οι εντάσεις στο My Style Rocks με οικοδέσποινα την Κατερίνα Καραβάτου το απόγευμα της […] The post My Style Rocks: Μύλος έγιναν Βασιλική, Αιμιλία και Όλγα – «Είναι φουλ κοροϊδία αυτό» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

My Style Rocks: «Βάζεις τεσσάρια στην… καραμπέιζικ Βασιλική, είναι φουλ κοροϊδία»

Για άλλη μια φορά οι εντάσεις από το My Style Rocks δεν έλειψαν, με την Emilia, την Όλγα και τη Βασιλική να γίνονται στο επεισόδιο της Πέμπτης (30/3) άνω κάτω για τις βαθμολογίες και τις κλίκες. Πρωταγωνίστριες ήταν εκ νέου λοιπόν η Βασιλική Λιγνού, η Αιμιλία Vodos και η Όλγα Κοτλίδα με αφορμή το αλισβερίσι υψηλών βαθμολογιών των δύο πρώτων διαγωνιζομένων τις τελευταίες ημέρες. «Είναι δίκαιο βρε Emilia μου αυτό; Έχουμε δει look, βάζω και τα δικά μου μέσα, που τους βάζεις 2 και 1 και έρχεσαι να βάζεις τεσσάρια στην καραμπέιζικ Βασιλική! Δηλαδή είναι φουλ κοροϊδία αυτό». «Το καραμπέιζικ τι είναι, Όλγα; Για πες μας; Προχθές ήμουν σαφέστατη και τέλος! Τέλος! Δεν θα με ξαναπιάσεις στο στόμα σο

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Έλλη Στάη: «Πέρασαν χρόνια για να ισορροπήσω και να βγάλω γλυκύτητα – Ήμουν πάρα πολύ αγριωπή, σκληρή και αυστηρή»

Αλέξανδρος Αντωνόπουλος: «Με τον Μινωτή τα χαλάσαμε πρώτα για τα κληρονομικά και μετά για τα συνδικαλιστικά»

Νεκταρία Γιαννουδάκη: «Είμαστε πολύ προβληματισμένοι απέναντι σε όλα, ζούμε έναν ύπουλο μεσαίωνα»

Survivor – Τζέιμς Καφετζής: «Δεν έχω αποφασίσει αν θέλω να παραμείνω ή να αποχωρήσω»

Παραλία: Μια απρόσμενη σχέση αναπτύσσεται ανάμεσα στον Σήφη και τη Λόρα

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Ρήγας αφήνεται ελεύθερος